DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Kanal D Yargı Son Bölüm 75.Bölüm İzle 10 Aralık Pazar

Kanal D'de pazar günleri izleyici ile buluşan ve pazar günlerinin en çok izlenen dizilerinden olan Yargı'da bu hafta neler yaşanacak? Sevilerek takip edilen Yargı dizisinin 75.bölümü bugün saat 20:00'den itibaren yayınlanacak.

Eklenme: 10.12.2023 20:28

Kanal D Yargı Son Bölüm 75.Bölüm İzle 10 Aralık Pazar

Ceylin, Mercan da dahil olmak üzere ölümcül bir girdabın içine giriyor!

 

Ceylin farkında olmadan aradıkları katille burun buruna gelmiştir. Mercan’ın da hiç istemeden olayın ortasında kalışı Ilgaz’ı çıldırtmaya yetecektir. Üstelik Okan’ın Tilmen’de olan herkesi silah zoruyla tuttuğu bu duruma son vermek için Ilgaz’dan yapmasını istediği şey hiç de kolay yollardan çözülecek gibi değildir.

 

Ilgaz’ın başında olduğu emniyet, tüm birimleriyle, Tilmen Hukuk’u ablukaya almak zorunda kalacaktır. Duygusal faktörlerin de işin içine girdiği bu krizi yönetmek herkes için bir hayli zor olacaktır. İçeride kalanlar ise dışarıda ne olduğundan habersiz kendi yöntemleriyle durumu kendilerince kontrol altına almaya çalışacaktır.

 

Kadir’in parasını zar zor toparlayan Osman ve Çınar borçlarını bitirmeyi ve artık ilişkiyi kesmeyi ummaktadırlar. Fakat Kadir’in onlar için bir planı daha vardır. Öte yandan Osman henüz kendisini bekleyen Aylin’in gazabından da habersizdir, onlar için de yüzleşme vakti gelmiştir.

 

Ceylin ve Mercan için tüm aile bireyleri teyakkuz durumuna geçmiştir. Geçmişteki yaralarını sarmaya çalıştıkları Mercan için, yenilerini yaşamasın diye Ceylin içeriden Ilgaz dışarıdan büyük bir çaba verecektir. Fakat günün sonunda yaşanacak, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği olay herkesi dağıtmaya yetecektir.

 

Yargı, yeni bölümleriyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D'de!

 

 

YARGI 75.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ