DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Bambaşka Biri 13.Bölüm İzle 8 Aralık Cuma

Fox TV'nin cuma akşamı yayınlanan dizisi Bambaşka Biri yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 12.bölümü yayınlanan dizinin 13.bölümü 8 Aralık Cuma akşamında izleyicisi ile buluşuyor. Bambaşka Biri dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Eklenme: 08.12.2023 21:09

Bambaşka Biri 13.Bölüm İzle 8 Aralık Cuma

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla (Hande Erçel) ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın (Burak Deniz) yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir.

 

Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmaları arasında birbirlerini umutsuzca isteyecekleri bir girdaba düştüklerinden habersizdir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, habercilik hırsı içerisinde bildiklerini kendisine saklayan Kenan’a şüpheci yaklaşır. Onda adını koyamadığı bir tekinsizlik hisseden Leyla, Kenan’ın gözlerinin arkasındaki yabancıyla tanıştığında birçok şey anlam kazanacaktır.

 

Ülkeyi karıştıran cinayet ile ilgili Kenan’ı çeken tek şey olayın haber değeri değildir. Kendisini sürekli bu vesileyle tanıştığı savcıdan uzak kalamaz halde bulan Kenan, Leyla’ya daha da yakın olmak için çabalar. Aynı şeyleri Leyla da hissetmiştir, ancak Kenan’ın babasının başsavcı Turan olması da dahil pek çok sebep, onu Kenan’dan uzak durmaya zorlar. Ama Leyla da yavaş yavaş herkesin hayran olduğu adama çekilmekten kendini alıkoyamaz.
 

 

BAMBAŞKA BİRİ 13.BÖLÜM 8 ARALIK CUMA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ