• Haberler
  • Medya
  • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Yeni Bölüm İzle 6 Haziran Perşembe 2024

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Yeni Bölüm İzle 6 Haziran Perşembe 2024

Show TV'de Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı, izleyicilere her gün farklı konuları ele alarak ilginç ve aydınlatıcı içerikler sunuyor. 6 Haziran Perşembe 2024'teki bölümde, Didem Arslan'ın yönetiminde, izleyicileri nelerin beklediği merak konusu oldu.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.  

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 Nuran Bayram’ın 3 yıllık şüpheli kaybıyla Savaş Bayram, Cemal Bayram, Yeter Bayram, Emir Bayram ve Hatice Bayram gözaltına alındı. Savaş’ın İstanbul’da kaldığı otele şafak operasyonu düzenlendi.

Gözaltındaki Savaş'ın ekibimize söylediği sözler herkesi şoke etti. 25 Mayıs sabahı evden çıkan 15 yaşındaki Mediha Özel'den haber alınamadı. Mediha'nın annesi Sevcan Özel ve Serdal Özel kızlarını bulmak için programa başvurdu. Mediha'nın ailesi kızlarının kaçırıldığını iddia etti. Mediha'nın kendisini kaçırdığı iddia edilen Oğuz'un arabasında çantası ve eşyaları bulundu.

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme