• Haberler
  • TV
  • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Yeni Bölüm İzle 4 Haziran Salı 2024

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Yeni Bölüm İzle 4 Haziran Salı 2024

Show TV'de Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı, izleyicilere her gün farklı konuları ele alarak ilginç ve aydınlatıcı içerikler sunuyor. 4 Haziran Salı 2024'teki bölümde, Didem Arslan'ın yönetiminde, izleyicileri nelerin beklediği merak konusu oldu.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.  

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nuran Bayram’ın 3 yıllık şüpheli kaybıyla Savaş Bayram, Cemal Bayram, Yeter Bayram, Emir Bayram ve Hatice Bayram gözaltına alındı. Savaş’ın İstanbul’da kaldığı otele şafak operasyonu düzenlendi. Nuran Bayram’ın 3 yıllık şüpheli kaybında sona gelindi. Jasat timlerince bu sabah saatlerinde İstanbul ve Giresun’da eş zamanlı operasyonlar düzenlendi.

Sabah saat 6.40’ta Savaş’ın İstanbul’da kaldığı otele şafak operasyonu düzenlendi. İstanbul’la eş zamanlı olarak Giresun’da Yeter – Cemal Bayram ile Hatice – Emir Bayram çiftinin evine de baskın düzenlendi. Gözaltı kapsamında şüpheli sıfatıyla Savaş Bayram, Cemal Bayram, Yeter Bayram, Emir Bayram ve Hatice Bayram gözaltına alındı. 25 Mayıs sabahı evden çıkan 15 yaşındaki Mediha Özel'den haber alınamadı. Mediha'nın annesi Sevcan Özel ve Serdal Özel kızlarını bulmak için programa başvurdu. Mediha'nın ailesi kızlarının kaçırıldığını iddia etti.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ