• Haberler
  • TV
  • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Yeni Bölüm İzle 14 Mayıs Salı 2024

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Yeni Bölüm İzle 14 Mayıs Salı 2024

Show TV'de Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı, izleyicilere her gün farklı konuları ele alarak ilginç ve aydınlatıcı içerikler sunuyor. 14 Mayıs Salı 2024'teki bölümde, Didem Arslan'ın yönetiminde, izleyicileri nelerin beklediği merak konusu oldu.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.  

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şükür Türkan dosyasında, dosya savcısının talimatıyla yapılan şafak operasyonuyla Baba Mustafa Erdem JASAT ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şükür Türkan dosyasıyla ilgili en kilit isimlerden biri olan Zeynep, Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtlamak üzere canlı yayına katıldı.

Şükür Türkan Erdem'in kaybıyla ilgili olan dosyada gözaltılar başladı. Isparta İl Jandarma Komutanlığı soruşturma savcısının talimatıyla şafak operasyonu düzenlendi. Fatma'nın kaldığı otel odası arandı. Küçükçekmece Asayiş Büro ekiplerince oda araması tamamlanan Fatma Erdem, JASAT ekiplerine teslim edildi. Fatma Erdem sağlık kontrollerinin ardından karakola götürüldü. 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME 879.YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MUHABİR HABER MERKEZİ

Bakmadan Geçme