Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme İzle 19 Şubat Pazartesi 2024

Show TV'nin hafta içi her gün yayınlanan programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden ilginç olaylar aydınlatılmaya devam ediyor. Didem Arslan'ın harika sunumu ile izleyiciyle buluşan 19 Şubat Pazartesi 2024 programda bugün neler olacak?

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.  

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son Bölümünde;

11 Haziran 2021 yılında Giresun, Güce'de kaybolan Nuran Bayram'ın annesi Suzan ve ablası Sema Vazgeçme'ye başvurdu. Nuran'ın kaybolmasıyla ilgili olarak Giresun İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı olarak Jasat Dedektifleri'nin oluşturduğu özel bir ekip kuruldu. Yadikar Kepçe, kayıp başvurusuyla Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına katılmıştı. Karısı Sibel'i Didem Arslan Yılmaz buldu. Sibel, Yadigar ile barışmak istemedi. Yadigar'ın eski eşi Nursel canlı yayına bağlandı. Yadigar'ın öldü dediği eşinin aslında ölmediğini söyledi.

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME 818.YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme