Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme İzle 16 Şubat Cuma 2024

Show TV'nin hafta içi her gün yayınlanan programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden ilginç olaylar aydınlatılmaya devam ediyor. Didem Arslan'ın harika sunumu ile izleyiciyle buluşan 16 Şubat Cuma 2024 programda bugün neler olacak?

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.  

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son Bölümünde;

 Isparta'dan katılan Fatma Hanım, 15 Şubat 2014 yılında kaybolan kızı Şükür Türkan Erdem'i bulmak için Vazgeçme'ye başvurdu. 10 yıldır kayıp olan kızını araya Fatma Hanım, şoke eden bir iddiada bulunarak kocası Mustafa'nın Şükür Türkan'ı öldürmüş olabileceğini söyledi. Şükür Türkan'ın kardeşi ilk kez konuştu. 11 Haziran 2021 yılında Giresun, Güce'de kaybolan Nuran Bayram'ın annesi Suzan ve ablası Sema Vazgeçme'ye başvurdu. Yenge Hatice canlı yayına bağlandı. Aynı zamanda kaynana Yeter'in sözleri dikkat çekti. Nuran'ın kayınvalidesi ve kayınpederinin sözleri büyük bir çelişkiye sebep oldu.

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME 817.YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme