• Haberler
  • Gündem
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'yi Ne Zaman Ziyaret Edecek?

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'yi Ne Zaman Ziyaret Edecek?

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'yi engellemeye çalışan çete zihniyetlerine sert tepkiler gösteren Erdoğan, siyasette ılımlı mesajlar verdi. Grup toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularına da cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, en yakın zamanda CHP'ye iade-i ziyaret yapacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. 

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Grup toplantımızın ülkemiz, milletimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Vefanız için her biriniz için teşekkür ediyorum. 2024 yılının ilk il başkanları toplantısında hem 5 ayın muhasebesini yaptık, illerimizin röntgenini çektik. Partimizin genel başkanı olarak büyük bir gurur duydum. Bizi örselemeye çalışanlara inat yolumuza pekleşe pekleşe devam ediyoruz. Partimizin kuruluşundan itibaren ortak akılla hareket ettik. Son 1 yılımıza damga vuran seçimler dolayısıyla gelenekselleşmiş istişare toplantımızı yapamamıştık, önümüzdeki haftalarda gerçekleştireceğiz. Belediye başkanlarımızla 1-2 Temmuz'da bir araya geleceğiz. Bu toplantıların davamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kongre takvimini de yakında ilan edeceğiz. 

YORULAN ARKADAŞLAR DİNLENECEK!

Her kongre sürecini bayrak yarışı olarak görüyoruz. Yorulan, motivasyonunu yitiren arkadaşlarımızı kardeşlik hukukumuzu koruyarak dinlenmeye alacağız; yeni, heyecanlı arkadaşlarımızla kadromuzu güçlendireceğiz. Kurulduğumuz günden beri yenilenerek geliyoruz. Bundan sonra da aynı çizgide hareket edeceğiz. Genel seçimin üzerinden 1 yıl geçti. TBMM bu yıl içerisinde gece gündüz demeden çalıştı ve milletimizin beklentilerini karşılayacak yasaları çıkardı. Tüm kabine üyelerimizle ülkemizin refahı ve güvenliği için ter döktük. Son grup toplantımızdan bu yana yurt içinde ve yurt dışında bir çok programa katıldım. 

ÖZGÜR ÖZEL ZİYARETİ

Önceki hafta sayın Özgür Özel’i AK Parti Genel Merkezi’nde kabul ettikçe. Kendisiyle verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Türkiye’de siyasetin bir yumuşamaya ihtiyacı var ve biz bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz. Biz hiçbir zaman kutuplaşmanın tarafı olmadık. Hiçbir ayrım yapmadan 85 milyonun tamamını kucakladık. Milletimizin her bir ferdini ortak paydada bulaştırmak için mücadele verdik.

ERDOĞAN CHP'Yİ NE ZAMAN ZİYARET EDECEK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan grup toplantısının ardından Meclis'ten ayrılırken gazetecilerin sorularını cevapladı. CHP'ye ziyaret konusunda Erdoğan "CHP'ye yakın bir zamanda iade-i ziyaret yapacağım" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'ye ziyaretinin Mayıs ayı bitmeden gerçekleşmesi bekleniyor.

Bakmadan Geçme