• Haberler
  • Siyaset
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezinde! Özgür Özel Erdoğan'ı Kapıda Karşıladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezinde! Özgür Özel Erdoğan'ı Kapıda Karşıladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 yıl aranın ardından CHP Genel Merkezi'ne geldi. CHP lideri Özgür Özel, Erdoğan'ı kapıda karşılayarak tokalaştı. Kapıda basına görüntü verilmesinin ardından Erdoğan ve Özel, 12'nci kattaki Genel Başkanlık makamına çıktı.


18 yılın ardından CHP Genel Merkezi'ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşüyor. Özgür Özel, Erdoğan'ı kapıda karşıladı. CHP Genel Başkanı Özgür Özel de 2 Mayıs'ta AK Parti Genel Merkezi'nde Erdoğan'ı ziyaret etmişti.

Tarihi görüşme öncesinde CHP Genel Merkezi'nde tüm detaylara dikkat edildi. Özel'in makam odasında, Erdoğan'ın AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı kimliği dikkate alınarak düzenleme yapıldı. Buna göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk bayrağının; Özel ise CHP bayrağının önünde oturacak. CHP yetkilileri, oturma düzeni üzerinden "Herhangi bir mesaj veren" veya imaya yol açan görsel düzenleme yapılmadığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezinde! Özgür Özel Erdoğan'ı Kapıda Karşıladı

Erdoğan'ın binaya girişinin ardından genel merkez personeli haricinde, basın mensupları dahil binaya girişe veya katlara çıkılmasına izin verilmedi. Görüşme sırasında asansörlerin çalışmayacağı, merdiven kapılarının kilitli ve her katta polis memurlarının görevli olacağı öğrenildi.

Görüşmede, 2 Mayıs'ta olduğu gibi liderlere AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ile CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Namık Tan, not tutmak için eşlik ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezinde! Özgür Özel Erdoğan'ı Kapıda KarşıladıCumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezinde! Özgür Özel Erdoğan'ı Kapıda Karşıladı

Bakmadan Geçme