• Haberler
  • Gündem
  • Büyükçekmece'de Korkunç Cinayet: Maskeli 2 Kişi Kapıyı Çalıp Kurşunladı

Büyükçekmece'de Korkunç Cinayet: Maskeli 2 Kişi Kapıyı Çalıp Kurşunladı

Büyükçekmece'de maskeli iki kişi, girdikleri evde bulunan abi ve kardeşe silahlı saldırı gerçekleştirdi. Saldırıda yaralanan Uğur Doğan kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Polis ekipleri kar maskeli saldırganları yakalamak için arama çalışması başlattı.

İstanbul'da saat 19.30 sıralarında Büyükçekmece Kumburgaz Mahallesi İmrahor Caddesi üzerinde meydana gelen olayda cadde üzerindeki 3 katlı binanın 2. katında yaşayan Uğur Doğan (30) ve abisi Özgür Doğan evlerinde oldukları sırada kar maskeli iki kişi kapılarını çaldı.

Uğur Doğan kapıyı açtığında şüpheliler yanlarındaki silah ile ateş etmeye başladılar. Olayın ardından şüpheliler motosiklet ile olay yerinden kaçarken sesleri duyan abi Özgür Doğan dışarı çıkıp yardım aradı.

Büyükçekmece'de Korkunç Cinayet: Maskeli 2 Kişi Kapıyı Çalıp Kurşunladı

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri yaralı kardeşi ambulans ile hastaneye sevk edildi. Hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen Uğur Doğan kurtarılamadı.

Büyükçekmece'de Korkunç Cinayet: Maskeli 2 Kişi Kapıyı Çalıp KurşunladıOlay sonrası gelen olay yeri inceleme ekipleri daire içerisinde incelemelerde bulunurken polis ekipleri şüpheliler için yakalama çalışması başlattı.

Büyükçekmece'de Korkunç Cinayet: Maskeli 2 Kişi Kapıyı Çalıp Kurşunladı

Olayla ilgili konuşan mahalle muhtarı Abdullah Gençdoğan, "Ben eve girdim, beni aradılar böyle bir olay oldu diye. Sevdiğimiz bir kardeşimiz burada. Maalesef vurmuşlar. Polisimiz araştırıyor ne olduğunu, inşallah çıkaracaklar meydana. Uğur aynı zamanda burada çay ocağını da işletiyor. Bizim çocuklarımızın da arkadaşıydı” dedi.

Bakmadan Geçme