• Haberler
  • Yaşam
  • BİM ve MHP Arasında gerginlik sürüyor! MHP BİM İçin Ne Dedi?

BİM ve MHP Arasında gerginlik sürüyor! MHP BİM İçin Ne Dedi?

BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç, daha önce zincir marketlerin FETÖ’yle ilişkilerinin araştırılması gerektiğini söyleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sert yanıt vermişti. Galip Aykaç, “FETÖ ile bizi tehdit eden parti liderlerine söyleyeceklerimiz var. Bu ülkenin güzel insanları sizlerin yalanlarına hiçbir şekilde itibar etmediler” şeklinde konuştu.

MHP'den Cevap  Gecikmedi!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın Galip Aykaç'ın açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Aykaç’ı hedef aldı ve şu ifadeleri kullandı;

"BİM İcra Kurulu Üyesi sıfatını taşıyan Galip Aykaç nam ahlaksız ve edepsiz hortumcu, piyasa spekülasyonuyla ceplerini dolduran bazı süpermarketlerin kirli oyunlarının Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından ifşa edilmesinden ötürü salyalarını akıtmış.

Yıllardır halkın sırtına kene gibi yapıştıkları vatandaşın kanını emen asalaklar, bundan böyle MHP'yi karşılarında bulacaklar."

ARTIK AMANSIZ HASMIYIZ

Uzunca bir süredir petrol fiyatları düşüşte iken, enflasyonun ateşi düşme eğilimindeyken, döviz kuru yatay seyir izlerken; halkın ihtiyaç duyduğu temel gıda ürünlerine her hafta insafsızca  zam yapan haramzadelerin, artık amansız hasmıyız.

Fiyatlarla keyfî olarak oynayıp hayat pahalılığını körükleyen, akıllarınca halkı infiale ve kaosa sevk ederek iktidarı düşürme planları yapan, bitip tükenmek bilmeyen kazanma hırslarıyla FİYAT TERÖRÜ yaratan FETÖ yanlısı siyaset ve piyasa simsarlarına aman vermeyeceğiz. Dedi.

Piyasadaki olağan dışı fiyat artışlarının müsebbip ve müşevviki bazı süpermarketlerin ortak hareket ederek halkın ekmeğine uzattıkları haris ve tecavüzcü elleri kıracağız. Halkın hakkını, haram kâr istiflenmiş kursaklarından çıkaracağız.

Kirli ellerini cebimizden çekmeyen, Kırk Haramiler misali her köşe başını tutan, FETÖ'vari çıkar ortaklığı oluşturarak bize tuzak kurmaya yeltenen bazı süpermarketlerin spekülatör sahipleriyle yöneticilerine karşı aziz milletimizi uyanık olmaya davet ediyoruz. Dedi.

MHP Taraftarlarının BİM şubelerine Boykot yapacağı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü! BİM Kavgası büyümeye devam ediyor...

Bakmadan Geçme