• Haberler
  • TV
  • Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 14 Mayıs Salı

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 14 Mayıs Salı

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 14 Mayıs Salı... ATV'nin Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 14 Mayıs Salı

Ben Bu Cihana Sığmazam 65. Bölüm: 

Cezayir yaptığı plan sonucunda Erman’ı ele geçirmeyi başarır. Erman şimdiye kadar yaptığı tüm kötülüklerin hesabını vermek zorundadır. Öte yandan Tura adlı bir bela ortaya çıkar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Tura’nın amacı Cezayir’den geçmişin intikamını almaktır. 
Leyla, bebeğinin cinsiyetini öğrenmenin sevincini ailesiyle paylaşır. Fransa’daki karanlık geçmişi nedeniyle zor durumda olan Arzu, kızı Ada’yı kullanarak Cezayir’den yardım ister. Elif, Arzu’nun oynadığı oyunu açığa çıkarmaya çalışırken kendisini bir oyunun içinde bulacaktır. 

Cezayir, Gedikali’nin fabrikasını alan gizemli ismin Tura olduğunu öğrenince harekete geçer. Tura ise Vedat’ı ele geçirerek çoktan hamlesini yapmıştır. Atakan, Cezayir ve Tura’yı bir araya getirir. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin buluşması Tura’nın bir başka sürprizine gebedir.

ATV 14 MAYIS SALI YAYIN AKIŞI!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 14 Mayıs salı akşamı yayınlanacak

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Bugün Var mı? 14 Mayıs Salı

Oyuncular:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ozan Akbaba (Emiraslan Gardaşov), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Ragıp Savaş (Atakan), Burak Çelik (Jean Luc), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Levent Özdilek (Erman Barka) 

MUHABİR HABER MERKEZİ