• Haberler
  • TV
  • Ben Bu Cihana Sığmazam 66.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle!

Ben Bu Cihana Sığmazam 66.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle!

Ben Bu Cihana Sığmazam 66.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle!... atv'nin salı günleri izleyici ile buluşan dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 66.bölümü ile 14 Mayıs Salı akşamında ekranlara geliyor. Her bölümü ayrı heyecan içeren Ben Bu Cihana Sığmazam'da bu hafta neler yaşanacak?

Ben Bu Cihana Sığmazam 66.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle!

Cezayir yaptığı plan sonucunda Erman’ı ele geçirmeyi başarır. Erman şimdiye kadar yaptığı tüm kötülüklerin hesabını vermek zorundadır. Öte yandan Tura adlı bir bela ortaya çıkar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Tura’nın amacı Cezayir’den geçmişin intikamını almaktır. Leyla, bebeğinin cinsiyetini öğrenmenin sevincini ailesiyle paylaşır. Fransa’daki karanlık geçmişi nedeniyle zor durumda olan Arzu, kızı Ada’yı kullanarak Cezayir’den yardım ister.

Elif, Arzu’nun oynadığı oyunu açığa çıkarmaya çalışırken kendisini bir oyunun içinde bulacaktır. Cezayir, Gedikali’nin fabrikasını alan gizemli ismin Tura olduğunu öğrenince harekete geçer. Tura ise Vedat’ı ele geçirerek çoktan hamlesini yapmıştır. Atakan, Cezayir ve Tura’yı bir araya getirir. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin buluşması Tura’nın bir başka sürprizine gebedir.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 66.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BU LİNKİ KULLANABİLİRSİNİZ!

Bakmadan Geçme