• Haberler
  • Spor
  • Aziz Yıldırım: Fenerbahçeli Çocuklar Üzülmesin!

Aziz Yıldırım: Fenerbahçeli Çocuklar Üzülmesin!

Kulüp başkanlığı yarışını Ali Koç karşısında kaybeden Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından ve başkan adayı Aziz Yıldırım, genel kuruldan sonra açıklama yaparak taraftarlara teşekkür etti.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı ve eski kulüp başkanlarından Aziz Yıldırım, kongre sonrasında açıklama yaparak, çocuklara, taraftarlara ve kongre üyelerine teşekkür etti. 

Yıldırım, "Büyük Fenerbahçe Taraftarına" diyerek başladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bundan yaklaşık 3 hafta önce, ben ve arkadaşlarım her şeyden çok sevdiğimiz kulübümüzü yönetmeye talip olduk.  Süreç boyunca binlerce kongre üyemize dokunduk, onların sorunlarını dinledik, duygularına tercüman olduk. Dün gerçekleşen olağan seçimli kongrede, Sayın Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar diliyorum. Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun. 

FENERBAHÇELİ ÇOCUKLAR ÜZÜLMESİN!

Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçe derneklerine, bizlere destek olan ya da olmayan tüm kongre üyelerimize, dünyada eşi benzeri olmayan taraftarlarımıza, özverilerini bir an bile eksik etmeyen gönüllü çalışan dostlarımıza, çocuklara, gençlere ve kulübümüze teşekkür ederim. 

Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız. Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle."

Bakmadan Geçme