• Haberler
  • Gündem
  • Ayşe Ateş İsyan Edip Meydan Okudu! Saldırın Ulan Bekliyoruz

Ayşe Ateş İsyan Edip Meydan Okudu! Saldırın Ulan Bekliyoruz

Ankara Çukurambar'da uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybeden Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, kendisi ve Sinan Ateş'in annesi Saniye Ateş'e yönelik paylaşımlara ateş püskürdü. Ayşe Ateş, 'Saldırın Ulan' bekliyoruz diyerek meydan okudu.

Ankara'da uğradığı suiast sonrası öldürülen Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş davasının yankıları devam ediyor. Sinca 32. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ve ilk duruşması 4 gün süren dava 19 Temmuz 2024 tarihine ertelendi.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ve annesi Saniye Ateş, katillerin ve arkasındaki güçlerin ortaya çıkarak ceza alması için çaba gösterirken gerek sosyal medyadan gerekse farklı kanallardan sürekli olarak saldırıya maruz kaldıklarını belirterek isyan edip meydan okudu.

Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisini bırakıp Saniye Ateş'e saldırılmaya başlandığını belirterek şu ifadelere yer verdi;

"Ulan müptezeller! Ulan adiler! Ulan kurşun askerler! Beni bıraktınız, şimdi de Saniye Anne’me mi küfür etmeye başladınız? Sinan'ın annesini, kardeşlerini mi FETÖCÜ ilan ettiniz? Sizin gibi alçakların, korkakların karşısında ferasetiyle, cesaretiyle dağ gibi yükselen şu acılı kadın; bir yıl içinde önce evladını, sonra hayat arkadaşını toprağa verdi. Birini kurşunlar aldı bağrından, diğerini evlat acısı ve kahır. Yine de eğilip bükülmedi. Korkup bir köşeye sinmedi. Bu yaşında geldi, oğlunun katilleriyle yüzleşti.

HEPİNİZİN SURATINA TÜKÜRDÜ

Hepinizin yüzüne bakıp suratına tükürdü de bana mısın demediniz. Siz ne bulanacak bir mideye ne de şahsiyet namına bir kaideye sahipsiniz! Ne aile terbiyesi almışsınız ne de insanlıktan nasibinizi! Kocasını, evladını, kardeşini toprağa vermiş bu arkasız kadınları Ülkü Ocaklarına, MHP’ye saldırmakla suçlayıp hedef gösterirken öfkeden kıpkırmızı oluyorsunuz. Dün bütün kutsallarınıza küfür eden Zihni Çakır'la, Fuat Uğur'la bugün el ele verip birkaç korkağın, alçağın boğazına kadar battığı bu siyasi cinayeti dile getirenleri hakaretle, küfürle, tehditle, örgütçülükle, cinsiyetçi söylemlerle bastırmaya çalışırken yüzünüzde kızarmanın en ufak belirtisine yer vermiyorsunuz. 

SALDIRIN ULAN BEKLİYORUZ!

Ne utanma var ne arlanma! Yalanın, iftiranın bini sizde bir para. Dürüstlük mü, namus mu, haysiyet mi, şeref mi?... Ara babam, ara. Saldırın ulan, bekliyoruz! Adalet düşleyenlerin kâbusçuları, namussuzların namusçuları, doğru söz mahpusçuları saldırın!
Memleketin kalleş pusucuları, torbacıların çanak tutucuları saldırın! Binin milyonluk siyah arabalarınıza, öyle saldırın! Karton kahramanlarınızla, sosyal medya ordularınızla, tetikçilerinizle, ayakçılarınızla, yardakçılarınızla, yaltakçılarınızla saldırın! FETÖ kalıntılarınızı, satılık satırlarınızı, cinayet temalı film alıntılarınızı arkanıza alıp saldırın! Kiralık katillerin, torbacıların beyanlarını, trollerinizin yalanlarını, gerçek azmettiricilerin yeni şiddet planlarını yanınıza alıp saldırın! Dönme dolaplarınızla, basmakalıplarınızla, iltihaplarınızla saldırın! İrin akan, yan bakan, kan kokan ağzınızla saldırın! 

BİZİM CANIMIZI ÇOKTAN ALDINIZ

Hamasetin arkasına sakladığınız özünüzle, gerçeklerden hesap soran sözünüzle, kibirden koltuğa sığmayan gözünüzle saldırın! Ne algı operasyonlarınız ne bu operasyonları yapan moronlarınız ne de alnımıza yollayacağınız kiralık kurşunlarınız bizi bu adalet yolundan döndürebilir. Çünkü siz bizim canımızı çok yaktınız. Siz bizim canımızı çoktan aldınız. Yapmayacaktınız!"