• Haberler
  • TV
  • Aslı Hünel İle Gelin Evi Sevde Uygun Kimdir? Kaç Puan Aldı?

Aslı Hünel İle Gelin Evi Sevde Uygun Kimdir? Kaç Puan Aldı?

Aslı Hünel İle Gelin Evi Sevde Uygun kimdir? Sevde Gelin rakiplerinden kaç puan alacak? Sevde Gelin çeyizi ile etkileyip yüksek puan alabilecek mi?

Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

ÇEYİZLER SERGİLENECEK

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Sevde Uygun Kimdir? Kaç Puan Aldı?

SEVDE UYGUN KİMDİR?

23 Yaşında 3 haftalık evli olan yarışmacımız Balıkesirli ve ev hanımıdır

Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Sevde Uygun Kimdir? Kaç Puan Aldı?

SEVDE GELİN PUAN TABLOSU

MEHTAP GELİN: 2 PUAN

GİZEM GELİN: 3 PUAN

FATMA GELİN: 3 PUAN

GÜLSÜM GELİN: 5 PUAN

 

Bakmadan Geçme