Aslı Hünel ile Gelin Evi 1266. Bölüm Fragmanı izle

Aslı Hünel İle Gelin Evi 2 Nisan Salı 2024 yeni bölüm ve yeni yarışmacılar ile ekranlara geliyor TV 1264. Bölüm İle ekranlara gelecek bölümde neler yaşanacak?

Aslı Hünel ile Gelin Evi 1266. Bölüm Fragmanı izle
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

FİNAL GÜNÜ 10 ÇEYREK ALTIN 

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

EŞLER ARASI İLİŞKİ TESTİ

Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

İLİŞKİ TESTİNİ GEÇENE 1 ALTIN 

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Ayrıca ev sahibi olan gelin, kendisine yapılan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.

Bakmadan Geçme