• Haberler
  • TV
  • Aşk ve Umut 262.Yeni Bölüm İzle 13 Şubat Salı 2024

Aşk ve Umut 262.Yeni Bölüm İzle 13 Şubat Salı 2024

Kanal D'nin hafta içi her gün yayınlanan Aşk ve Umut dizisi 262.Bölüm Son Bölüm İle 13 Şubat Salı saat 16:00'dan itibaren ekranlara geliyor. Sevilerek izlenen günlük dizilerden olan Aşk ve Umut'ta bu bölümde neler olacak?

Gönül yüzünden Bülent ve Feraye ayrılmış, Bülent evden gitmiştir.Ege ile Melis evlenmiş ve yalnız kalan Feraye’nin yanına taşınmışlardır. Zeynep aşkını kalbine gömmüş ve yeni bir hayata başlamıştır.

Birbirlerini hala deliler gibi seven Zeynep ve Ege’nin Melis’in Ege’den hamileliği nedeniyle ayrılan yolları acı bir kayıpla yeniden birleşecektir. Tüm bunlar olurken, Zeynep’in hayatına genç ve güçlü bir adam olan Cihan girer.

Cihan, Seda’nın abisidir. Ancak Cihan’ın güçlü sırrı aşkına engel olamayacaktır. Bu sır Cihan ve Ege’yi karşı karşıya getirse de iki adamın tek ortak yanı, Zeynep’e olan aşklarıdır. Sıla Kuzey’in azılı bir düşmanı tarafından kaçırılmıştır. Kuzey Sıla’ya olan aşkını yeni fark etmiş her yerde onu arar. Ancak Sıla ve Kuzey’in bir araya gelmesine kesinlikle karşı olan Cavidan, Alper’i de kullanarak ikisinin yollarını ayırmaya çalışacaktır. Cavidan’ın asıl planı Kuzey’i öz kızı Bahar’la evlendirmektir. Cavidan amacına ulaşabilecek midir?

262.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 13 ŞUBAT SALI

Bakmadan Geçme