• Haberler
  • TV
  • Alişan ile Hayata Gülümse Yeni Bölüm İzle 11 Haziran Salı 2024 TRT 1 İzle

Alişan ile Hayata Gülümse Yeni Bölüm İzle 11 Haziran Salı 2024 TRT 1 İzle

Alişan ile Hayata Gülümse 11 Haziran Salı 2024 TRT 1 Canlı İzle. TRT 1'de gündüz kuşağında sevilerek izlenen, birbirinden önemli konukları ile sabahınıza neşe katan, bir yandan bilgilendirip bir yandan eğlendiren Alişan ile Hayat Gülümse 11 Haziran Salı 2024 izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün saat 10.30'da canlı yayınla TRT 1'de!

Alişan'ın sunduğu "Alişan ile Hayata Gülümse" programı, izleyicilere her gün güvenilir bilgiler ve keyifli anlar sunuyor.

Sağlık alanında uzman isimlerin katılımıyla yapılan programda, merak edilen konular detaylı bir şekilde ele alınıyor ve önemli noktalar vurgulanıyor. Ayrıca, Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri ve sahne sanatçılarıyla yapılan samimi söyleşiler, izleyicilere nostaljik bir yolculuk yaşatıyor.

HAYATA DAİR HERŞEY

Hatıralar, anekdotlar ve ilginç yaşam öyküleri programda izleyiciyle paylaşılıyor. "Alişan ile Hayata Gülümse", hafta içi her gün saat 10.00'da TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

ALİŞAN KİMDİR?

Serkan Burak Tektaş, ya da bilinen adıyla Alişan, Bingöl'lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976'da İstanbul Erenköy'de dünyaya geldi.

Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan Burak Tektaş'tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses'in "Sabuha", İzzet Altınmeşe'nin "Maden Dağı" adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Alişan'a türkü söyletirlerdi. Bu, liseyi bitirene dek sürdü. Alişan'ın en büyük amacı pilot olmaktı ancak ÖSS'den yeterli puanı kazanamayınca bu hayali suya düştü. Lise birinci sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. Ancak bunu, gerçek bir kaset çalışması olarak kabul etmiyor.

ALİŞAN İLE HAYATA GÜLÜMSE 11 HAZİRAN SALI 2024 İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ