• Haberler
  • TV
  • 14 Mayıs Salı Süper Loto Çekiliş Sonuçları! Milli Piyango

14 Mayıs Salı Süper Loto Çekiliş Sonuçları! Milli Piyango

14 Mayıs Salı Süper Loto Çekiliş Sonuçları! Milli Piyango Süper Loto'da 14 Mayıs Salı akşamının sonuçları belli oldu. Şanslı numaralar şöyle:

14 Mayıs Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar Milli Piyango Online üzerinden erişime açıldı. Haftanın 1. Süper Loto canlı çekilişi, 14 mAYIS Salı akşamı Sisal Şans tarafından saat 21:30'da başladı. Bu akşamki Süper Loto sonuçlarına göre 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. Heyecanla beklenen çekilişte, 5 bilenler, 4 bilenler ve 3 bilenler de diğer ikramiyelerin sahibi oldu. Gözler şimdi Süper Loto sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da. Peki, hangi numaralar çıktı? İşte, 14 Mayıs Salı 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları ve online Süper Loto sonucu sorgulama ekranı.

14 MAYIS SALI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI:

5-17-27-32-33-41

SÜPER LOTO KURALLARI

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangoonline.com ve/veya Milli Piyango uygulaması üzerinden profil oluşturabilir ve hemen kupon oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca en yakın Milli Piyango satış bayilerimizi ziyaret ederek, ikramiye ve kazanma oranı artarak yenilenen Süper Loto’yu oynamaya devam edebilirsin.

Kazanma oranı oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori “6 bilen” için kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamı doğru tahmin edilmelidir.

İkinci kategori “5 bilen” için kazanan kombinasyonun 5 numarası doğru tahmin edilmelidir.

Üçüncü kategori “4 bilen” için kazanan kombinasyonun 4 numarası doğru tahmin edilmelidir.

Dördüncü kategori “3 bilen” için kazanan kombinasyonun 3 numarası doğru tahmin edilmelidir.

Beşinci kategori “2 bilen” için kazanan kombinasyonun 2 numarası doğru tahmin edilmelidir.

Kolonları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir, oynayacağın rakamı doğrudan bayiye söyleyebilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 10 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Süper Loto oynayabilir.

Bakmadan Geçme