Yıldız Tilbe’den flaş İbrahim Tatlıses açıklaması

Yıldız Tilbe yıllarca küs kaldığı İbrahim Tatlıses’in şov programına katılacak mı?

“Seninle Derdim Çok” adlı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturan Yıldız Tilbe, Maslak’ta kameralara takıldı. Ünlü sanatçı, yeni yıla evde televizyon izleyerek girdiğini söyledi.

Yıldız Tilbe geçen yıl sık sık saç stilini değiştirmiş ve konserlerinde de yeni tarzıyla seyirci karşısına çıkmıştı. Tilbe, bir röportajında günümüzde gerçek aşkın yaşanmadığını söylemişti.

Yıldız Tilbe’ye yıllar önce canlı yayında tartışıp küstüğü İbrahim Tatlıses’in şov programına katılıp katılmayacağı soruldu.

Öte yandan ünlü sanatçı konuk olduğu Lerzan Mutlu’nun programında babası Ali Tilbe’nin mezhep değiştirdiğini açıklamıştı.

Tilbe, sözleşme kurallarına aykırı davrandığını öne süren eski müzik şirketiyle yıllardır arasında süren davalar hakkında da yorum yaptı. Hayranlarını kırmayıp hatıra fotoğrafı çektiren Yıldız Tilbe, pandemi sürecini değerlendirdi.

Serdar Ortaç, Ceylan Ertem’in Ahmet Kaya’yla ilgili sert suçlaması

Serdar Ortaç, geçmişte Ahmet Kaya’yı protesto edenler arasında yer aldığı için “Serdar Ortaç’a sinir oluyorum, hâlâ popüler olmasına olumlu gözle bakamıyorum” diyen Ceylan Ertem’e hangi cevabı verdi?

Serdar Ortaç ile Seçil Gür çifti, Rumelihisarı’nda görüntülendi. Yoldan geçen vatandaşlar ünlü popçuya sevgi gösterisinde bulundu. Yılbaşı gecesi Serdar Ortaç, hem İbo Show’da hem de “Kim Milyoner Olmak İster”de seyirci karşısına çıkmıştı. Özellikle Ortaç’ın Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasındaki doğal hali ve esprileri seyirciyi güldürmüştü.

Şarkıcı Ceylan Ertem yılbaşında internet üzerinden verdiği konserde Ahmet Kaya şarkısı söylemeden önce, Serdar Ortaç’a yüklenmiş ve 1999 yılında Magazin Gazetecileri Derneği’nin gecesinde Ahmet Kaya’yı protesto edenler arasında yer alan Ortaç için “Sinir oluyorum, hâlâ popüler olmasına olumlu gözle bakamıyorum” demişti.

Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür için “O benim sevgilim değil, karım” yorumunu yaptı. Ünlü popçu, “Seçil istiyorsa, evliliği yapıştıracağım. Seçil benim son durak” dedi. Serdar Ortaç daha sonra yürüyüş yapan sevgilisine bisikletiyle eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu