Yetiş Zeynep son bölüm izle

10.01.2021 pazar günü Exxen platformunda izleyebileceğiniz “Yetiş Zeynep” dizisi yeni bölümü ile güne daha mutlu başlayabilirsiniz.

Çocuklarınızla keyifle izleyebileceğiniz komedi dizisini kaçırmayın

Yetiş Zeynep programının konusu nedir?
6 çocuğu olan Engin (Keremcem Dürük) ve Beril (Ece Dizdar) çocuklarına dadılık yapması için Zeynep‘i (Aslı Bekiroğlu) işe alırlar. Çocukların her birinin karakterlerinin farklı oluşu Zeynep’i bayağı yorar ama bu onun için sorun değildir. Eğlenceli aktivitelerle çocukların bakımının üstesinden gelen Zeynep, programın her bölümünün keyifle izlenmesini sağlıyor.

Yetiş Zeynep dizisi oyuncuları kim? Yetiş Zeynep programı karakterleri
Zeynep karakterini canlandıran Aslı Bekiroğlu kimdir?
Dizide çocukların dadısı görevindeki Aslı Bekiroğlu, 1995 doğumlu. Üniversitede beslenme ve diyetetik eğitimi almış sanatçı, Konservatuar eğitimi almayı da ihmal etmemiş.

Engin karakterini canlandıran Keremcem Dürük kimdir?
Kerem Cem Dürük, 1977 Muğla Milas doğumlu olup uluslar arası ilişkiler eğitimini Ege üniversitesinde 2003 tamamlamıştır. Aynı zamanda şarkıcı olan yakışlı oyuncunun ilk şarkısı “Elimde Değil” (1996) eseridir. Oyuncu aynı zamanda gitar çalmaya lise zamanlarında başlamıştır. “O hayat benim” dizisinden tanıdığımız Keremcem, Yetiş Zeynep dizisinde de oldukça iyi bir performans sergiliyor. Yetiş Zeynep dizisinde çocuklarını çok seven, onların üzerlerine titreyen baba rolünü çok iyi oynayan Engin’in mesleği sinir ve beyin cerrahı olmaktır.

Beril rolünü oynayan Ece Dizdar kimdir?
1981 doğumlu olan güzel oyuncu, ses, müzikal oyunculuk ve dans eğitimlerini Belçika’da almıştır. İstanbul doğumlu olan Ece Dizdar, Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olarak da oynamıştır. Dizideki rolü, Çocukların annesi ve iş olarak tasarımcılık ve aynı zamanda ünlü bir heykeltraş olarak görev alıyor.

Deniz karakterini üstlenen Berke Acar kimdir?
Ege’nin Hamsisi dizisinden tanıdığımız çocuk oyuncu Berke Acar, 2002 doğumlu. Yeşil Deniz (Ersin) ve Siyah İnci dizisi daha önce oynadığı diziler arasında. Dizide Deniz özel lisede okumaktadır.

Güneş karakterini canlandıran Elif Atalay kimdir?
Ailenin en büyük kızı olan Güneş karakterindeki Elif Atalay, daha önce ilk kez Gecenin Kraliçesi dizisinde görünmüştü. Dizide, lise öğrencisi ve gezmeyi çok seven Güneş karakterini oynuyor.

Yağmur karakterini oynayan Su Çeper kimdir?
2011 doğumlu olan Su Çeper, Hande Aytar Ajansına kayıtlıdır. Yetiş Zeynep dizisinde kitap okumayı çok seven üstün zekalı ailenin küçük kızı Yağmur’u canlandırıyor.

Mert rolünü üstlenen Mehmet Aybars Kaya kimdir?
Dizide evin en küçük çocuğudur ve hayalinde sosyal medya fenomeni olmak vardır. Mert rolündeki Mehmet Aybars, gerçek hayatta 2012 Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Gözüm bir yerden ısırıyor diyenlerin merakını hemen giderelim. Daha önce Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Rüzgar rolünü canlandıran Artun Can Salman kimdir?
Gerçek hayatta Spotify reklamlarında oynamıştır. Gerçek hayatta extreme spor aşığı ve aynı zamanda Fenerbahçe takımını tutmaktadır.

Toprak karakterini oynayan Emir Salman kimdir?
Birçok ünlü markanın reklam filmlerinde boy göstermiştir. 12 yaşındaki Emir Salman Yetiş Zeynep dizisinde Engin ve Beril çiftinin çocuğu Toprak rolünü oynuyor.

Mübeccel rolündeki Gizem Erdem kimdir?
Bilkent Konservatuvarında oyunculuk bölümü okumuştur. 1978 doğumlu olan sanatçı, daha önce Çekmeceler (Dora), Nadide Hayat (Nadide’nin kızı rolünde), Rüya ve Son Çıkış sinemalarında görev almıştır. Daha önce Rüya filmindeki performansıyla 2016 da Uluslar Arası Adana Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünün sahibidir.

Pati ise çocukların köpeği (Mithiril), sosyal medya da ünlü olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu