Yetiş Zeynep dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu yeni aşkıyla görüntülendi

Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda Yetiş Zeynep dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi.

Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda Yetiş Zeynep dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi.

Instagram hesabını aktif kullanan oyuncu Aslı Bekiroğlu, yaklaşık iki yıldır Can Koçkan ile aşk yaşıyordu. Çift, eğlenceli anlarını sık sık takipçileriyle paylaşıyordu. Çift geçtiğimiz günlerde ilişkilerini sonlandırma kararı aldı.

Evlilik teklifi almadığını vurgulayan Bekiroğlu, “Henüz evlilik teklifi almadım. Ne olacak bakalım?” diyerek sevgilisine gönderme yapmıştı.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülenen ikili, muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Evlenecekleri konuşulan Aslı Bekiroğlu ve Can Koçkan, “Ailelerimiz tanıştı, çok iyiyiz” açıklamasını yapmıştı.

Herkes bu ayrılığın nedenini merak ederken Aslı Bekiroğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım akılları karıştırmıştı.

Aslı Bekiroğlu, ayrılığın ardından kısa bir süre sonra yeni sevgilisine sarıldığı bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Aslı Bekiroğlu’nun yeni sevgilisinin aynı dizide rol aldığı arkadaşı Seda Türkmen’in eski sevgilisi Çağrı Telkıvıran olduğu ortaya çıktı.

Aslı Bekiroğlu, sevgilisi Çağrı Telkıvıran’la Arnavutköy’de bir büfeden alışveriş yaptı. 

İlk kez görüntülenen çift, gazetecileri görünce sırtlarını döndü. Oyuncu, “İlişkiniz hayırlı olsun, nasıl gidiyor?” sorusuna, “Güzel, her şey çok yolunda” yanıtını verdi.

Aslı Bekiroğlu kimdir?:

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Adı mutluluk dizisi ile yaşayan Aslı Bekiroğlu, Yol Arkadaşım, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Jet Sosyete gibi yapımlarda yer almıştır.

Aslı Bekiroğlu son olarak Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda Yetiş Zeynep dizisinde rol alıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu