Yaralı Kalbim 54. Bölüm Pazartesi Full İzle

Yaralı Kalbim 54. Bölüm Pazartesi Full İzle

Yaralı Kalbim ile hafta içi 11:50, hafta sonu 13:00’te Kanal 7’de…

Yaralı Kalbim 54 bölüm; Geet’in yetimhane görevlisi ile telefonda konuşması ile başlar. Yetimhane görevlisi bay Maan Khurana’nın büyük bir bağış yaptığını, çocuklarında buna istinaden teşekkür etmek adına gösteri hazırladıklarını, öğleden sonra bay Maan ile birlikte beklediklerini söyleyen telefon alır.

Geet yetimhane görevlisine geleceklerini haber verir. Büyük anne de Geet’in uzun zaman sonra dışarı çıkmasına sevinir. Geet üzerini giyinirken büyük anne de Maan’ı arayacağını söyler. Büyük anne Maan’ı arasa da ulaşamaz. Bu arada evin çalışanlardan birisinin çocuğu hastalandığını öğrenir. Büyük anne acil olarak evin çalışanı aşçı ile birlikte dışarı çıkar.

Yaralı Kalbim 54. Bölüm Pazartesi KANAL 7 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Geet üzerini giyinip salona geldiğinde kimseyi bulamaz. Dışarıda Geet’i götürecek şoförün dahi olmadığını fark eder. Geet Maan’ı tekrardan arasa da Maan o sırada ofis dışında bir proje sunumu yaptığı için telefonunu kapatmıştır.

Geet evde durdukça panik olur. Zira yetimhanedeki çocuklar kendisi ile Maan’ı beklemektedir. Dev Geet’i yetimhaneye götürebileceğini söylese de Geet kabul etmez. Bu arada Yetimhane görevlisi çocukların öğle yemeğini yemediğini, sunum için bay Maan ile kendisini beklediğini söyleyince Geet mecburen Dev ile birlikte Yetimhaneye gider.

Maan toplantı sonrasında eve gelir. Büyük anne ile Geet’in dışarıda olduğunu öğrenince ikisinin beraber dışarı çıktığını düşünür. Ancak büyük anne bir kaç saat sonra tek başına gelince Maan Geet’i sorar. Büyük anne yetimhaneye gideceğini söyler. Maan kiminle gitmiş olabileceğini düşündüğü sırada Dev ile Geet içeri girer. Geet direkt olarak odasına gider.

Maan Dev ile Geet’in yetimhaneye gitmesi canını epey sıkar. Bu durumu Geet’e sormak için yanına gider. Geet de olanı biteni baştan sonra anlatınca, Maan sorun olmadığını söylese de kalbinde bir şüphe oluşur.

Annie Sangaram belasından kurtulmak adına Arjun’dan yardım ister. Lakin Arjun daha önce yardım etmeye kalktığında kendisini ikaz ettiğini ve ilgilenmediğini söyler. Bu tartışma Nitya’nın önünde olunca Nitya Sangram’ın şüphelerinde haklı olduğunu, Arjun Annie’yi sevdiğini anlar. Bundan dolayı Sangram’ın planını uygulamaya karar verir.

Nitya bir toplantı için Annie’yi başka bir adrese, Arjun’u da başka bir adrese gönderir. Annie gittiği adres de Sangram kendisi için tüm restorandı kapatmıştır. Annie önce korkar. Daha sonra Sangram’ın “Seninle aşk yaşamak istedim. Lakin olmadı. En azından sıkı bir dost olmak isterim!” deyince Annie dost olmayı kabul eder.

Yaralı Kalbim 54. Bölüm Pazartesi KANAL 7 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu