Yaralı Kalbim 50. Bölüm 26 Mart Cuma Full İzle

Yaralı Kalbim 50. Bölüm 26 Mart Cuma Full İzle

26 Mart 2021, Cuma

MAAN’I BEKLEYEN BÜYÜK SIR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet ve Mann’ın arası Dev yüzünden bozulur. Gizemli bir kişi ise Mann’a büyük bir sır bildiğini söyler. Bu büyük sır ne?

  1. Bölüm

Mann uzun uğraşlar sonucu kendine gelir. Eve döndüklerinde ise Dev yüzünden Geet ve Mann’ın arası açılır. Geet, Mann’a kendisini affettiremez. Geet’in yalan söylemesine içerleyen Mann’ın öfkesi bir türlü dinmez. Onların arasındaki gerginlik büyükanne ve Any’yi endişelendirir. Öte yandan gizemli biri Mann’ı arar ve Dev ile Geet hakkında gizli bir bilgiye sahip olduğunu söyler. Mann ilk başlarda aldırış etmese de merakına yenik düşer. Gizemli adam Dev ve Geet ile ilgili ne biliyor?

Aşkın imkansızlık ve yalanlarla girdiği sınav Yaralı Kalbim ile hafta içi 11:50, hafta sonu 13:00’te Kanal 7’de…

Yaralı Kalbim 50. Bölüm 26 Mart KANAL 7 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA


HAYATI ACI TESADÜFLERLE DOLU GEET’İN ÖYKÜSÜ
YARALI KALBİM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor.

Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.

Aşkın imkansızlık ve yalanlarla girdiği sınav Yaralı Kalbim ile hafta içi 11:30 hafta sonu 13:00’de Kanal 7’de…

Yaralı Kalbim 50. Bölüm 26 Mart KANAL 7 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal,

Yaralı Kalbim 50. Bölüm 26 Mart KANAL 7 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu