Türkan Hanım’ın Konağı 86. Bölüm full

Türkan Hanım’ın Konağı 86. Bölüm Özet:

Ali, Neriman’ın Hümeyra Hanım ile konuştuğunu ve Hümeyra Hanımların, Kanada’dan İstanbul’a geleceğini öğrenmiştir. Ali, Rüzgar’ı kimseye vermeyeceğine ant içer ve bir anlık panikle Rüzgar’ı da alıp konağı terk etmeye kalkar.

Rabia, Ömer’in Menekşe’ye gittiğini saklamasına çok üzülmüştür ve Ömer’e gönül koymuştur. Rabia, Ömer’e olan gönül kırgınlığı nedeniyle Batuhan’ın yanında uyur.

Nurhayat, Maraş‘tan erken dönüş yapar. O’nun dönüşü ile konak hafta sonu, birden renklenir. Akşam ise Orhan ve Gökçe Yalova seyahatinden döner. Gökçe, sanki bir rüyada gibidir.

Bu gezi O’na Kendini çok özel hissettirmiştir. Çünkü Yalova’da ailesinin mezarlığını ziyaret etmişlerdir. Orhan, mezarlık ziyaretinde Gökçe’nin anne ve babasının kabri ile yalnız konuşmak istemiştir. Ömer, Rabia’nın gönlünü almak için O’na bir oyun oynar.

Haftanın ilk günü konağa Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş konuk olur.

Türkan Hanım’ın Konağı 87. Bölüm full

Bir program düşünün; aynı zamanda özlediğimiz sıcacık bir aile ortamında, birbirlerinin sevinciyle sevinen, derdiyle kederlenen insanların hikâyelerini ekrana getirsin, içinde yemek tarifleri ve gündelik pratik bilgiler olsun.

Hep beraber gülüp, hep beraber ağlayan, içine sonsuz mutluluklar sığan kocaman bir konak olsun. O konakta hayattan çıkartılan küçük mutluluklar en kıymetli anlara dönüşsün. O konakta her birimize, Türkan Hanım’ın omzunda bir yer olsun.

Türkan Hanım'ın Konağı 86.Bölüm İzle 11 Ocak Pazartesi - Kamu Bülten


Bir dizi düşünün; her hafta alanında uzman bir konuk, hepimizin başına gelebilecek bir sorunun çözüm yollarını anlatsın. Bununla da kalmasın sevdiğiniz sanatçıları evlerinize konuk etsin. “Nasıl olacak ki?” diyorsanız, Türkan Hanım’ın Konağı hikâye ile gerçeği, masal ile hakikati sizler için bir araya getiriyor.

Her hafta örnek bir konunun işleneceği dizide, geleneklerimizin köklü mirası ile Türkan Hanım, hem konağındaki büyük ailesine hem de ekran başındaki izleyicilere yol gösterecek.
Oyuncu kadrosunda; Arzu Yanardağ, Mürşit Ağa Bağ, Ayşen İnci, Buket Dereoğlu gibi deneyimli oyuncuların yanı sıra birçok genç yeteneğinde yer aldığı Türkan Hanım’ın Konağı, sevdiğiniz ünlüleri de sizler için ağırlıyor.
Türkan Hanım’ın Konağı yediden yetmişe tüm izleyicileri ekran başına davet ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu