Türkan Hanım’ın Konağı 100. Bölüm full

Kaan, Ömer ile telefonda rahatsız edici, abartılı bir nezaketle konuşur. Belgin’in evli olduğunu öğrendiğinde derhal ilişkiyi sonlandırdığını söyler ancak Belgin’in kendisinden vazgeçmediğini anlatır. Ertesi sabah evde büyük bir telaş vardır. Akşam üstü Rabia ve İdil Paris’e uçacaktır.

Ömer, Berna ve Zehra eve erken dönmek üzere ofise giderler. Akşama doğru Ömer, Berna ve Zehra’ya bir işi olduğunu onu halletmeye gitmek için çıkacağını, oradan da eve geçeceğini söyler.

Rabia ve İdil, Zeliş‘in üstünden Paris’e gidecek kostümü alır ve bir kutuya özenle yerleştirirler. Zaman yaklaşmaktadır ancak Ömer ortalıklarda yoktur. Ömer’i merak ederler. Herkes telaşlanmaya başlamıştır. Nerededir ki Ömer? Rabiaların gidiş saati yaklaşıyordur.

O sırada Ömer gelir. Pek iyi gözükmüyordur. Metehan ve Cem endişelenir. Ömer, Cem ve Metehan’dan yardım ister. Sonra anlatacaktır her şeyi ama şimdi şu yüzündeki morluğu kimseler görmeden kapatmaları gerektiğini söyler. Kimseye görünmeden Berna’nın fondöteni ile morluğu kapatmaya çalışırlar. Orhan arabayı garajdan çıkarır.

Bu Nurhayat da nerededir? En azından insan bir yolcu etmeye gelir… Ömer ve Rabia odada vedalaşır. Rabia, Ömer’de bir şeyler olduğun u sezer ama bir yandan vakit yoktur. Ömer konuyu dağıtır.Son anda Nurhayat elinde valizi ile yetişir. Selami, O’nu ikna etmiştir. Paris’e gidiyordur. Konak halkı Rabia, İdil ve Nurhayat’ı yolcu eder.

Metehan ve Ömer merdivenlerden usul usul eve doğru ilerlerken kapı çalar. Rabiaların bir şey unuttuğunu sanırlar. Ancak kapıdakiler polistir. Ömer’in hakkında şikâyet vardır. Ömer’i karakola götürmek zorundadırlar. Renk Şifresi Danışmanı Zeynep Tarhan Muslu haftanın son günü konağın misafiridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu