Survivora Veda eden Melisin Duygulandıran Konuşması

Survivora Veda eden Melisin Duygulandıran Konuşması

Survivor 2021 | Survivor’da elenen isim belli oldu

Survivor Ünlüler Gönüllüler 20:00’de Tv8’de

Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Melis Sezer, Ünlüler takımında yer alıyor. Survivor Melis, parkurdaki performansıyla adından çokça söz ettirmeye devam ediyor. Peki, Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Survivor Melis Sezer hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR MELİS SEZER KİMDİR?

Survivor Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de doğdu. 28 yaşında olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası’na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olmasıyla tanınıyor. Enka Spor Kulübü oyuncusudur.

SURVIVOR MELİS SEZER BOYU KAÇ?

Survivor Melis Sezer, 1.68 m. boyuna sahiptir.

SURVIVOR MELİS’İN INSTAGRAM HESABI

Melis Sezer’in Instagram’daki kullanıcı adı ‘melissezer__’ dir. Başarılı tenisçi, sosyal medya hesabında da sık sık tenis maçlarına ve antrenmanlarına ait fotoğrafları paylaşmaktadır. Sezer’in şu an itibariyle 61 bin takipçisi bulunmaktadır.

Survivor​ Tv8 ekranlarında yayınlanan ve “Acun Medya” tarafından hazırlanan Türkiye ‘nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı… İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2021’in bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor.

Ünlüler​ Takımı: İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Hayrettin, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Barış Özbek, İlayda Şeker, Sergen,

Bahar Gönüllüler​ Takımı: Uğurtan Dora, Emin Günenç, Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Yunus Emre Karacak, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam, Baran, Duygu Survivor​ ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi.

MERVE’NİN DUYGULANDIRAN KONUŞMASI! | Survivor 2021

Survivor 2021 | Merve Aydın’ın konseyde duygulandıran konuşması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu