Survivor Steven Salam Aslında Kim?

Birinci amatör ligde şampiyon olmuştu, şimdi de sıra Survivor’da… Renkli kişiliğiyle kısa sürede ön plana çıktı, izleyenlere kendini hemen sevdirdi.

Daha ilk fragman yayınlandığı anda tarzı ve tavırlarıyla izleyenlerin sempatisini kazandı. Peki gönüllüler takımında yarışan Steven Salam aslında kim?

Deniz Bulutsuz’la Davalık Olan Ozan Güven’den ‘Kıskançlık’ İtirafı

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiası ile yargılandığı davada hakkında 13,5 yıl hapis cezası istenen Ozan Güven bugün hakim karşısına çıktı. İki tarafı da dinleyen hâkim davayı 30 Nisan’a erteledi.

Duruşma öncesi görüntülenen Ozan Güven, dava süreciyle ilgili sessiz kalmayı tercih ederek “Dava sona ermeden konuşmayacağım” ifadelerini kullandı. Avukatı ile birlikte adliyeye gelen Deniz Bulutsuz ise, kendisine sorulan sorulara cevap vermedi.

Mahkemeye çıkan müşteki sanık Ozan Güven oyunculuk yaptığını ve aylık 5 bin lira geliri olduğunu söyledi. Müşteki-sanık Deniz Bulutsuz ise eğitim danışmanı olduğunu ve aylık 20 bin lira geliri olduğunu belirtti.

Yaşadıklarının çok zor olduğunu söyleyen Bulutsuz, ilk ifadesinde söylediği her şeyin aynen geçerli olduğunu söyledi. Deniz Bulutsuz, hâkimin ‘Ozan Güven’i darp ettin mi?’ sorusuna ise “Bana gelen darbeler nedeniyle canımı kurtarmaya çalışırken vurmuş olabilirim” cevabını verdi.

Ozan Güven ise kavganın nasıl başladığı şöyle anlattı: “Kavga, Deniz Bulutsuz’un eski erkek arkadaşını anlatmasıyla başladı. İlk önce Deniz bana vurmaya çalıştı. Abajurun sapını düzeltirken yaşanan arbedede Deniz’in çenesi kanadı. Sonrasında Deniz bana ‘Seni tüm Türkiye’ye rezil edeceğim’ dedi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu