Survivor doktoru konuştu! Gönüllüler takımından Emin Diskalifiye mi oluyor?

Acun Ilıcalı Survivor 2021’in son bölümünde yeni kuralı açıkladı. Market ve dokunulmazlık oyununun oynadığı bölümde bir takım eleme adayı çıkardı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Survivor’ın yayınlanan son bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler ilk olarak market oyununda karşı karşıya geldi. Kuru fasulye ve salça için yarışan takımlarda kazanan belli oldu. 7-5’lik skor ile market oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Takım oyunundan sonra dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geldi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda kazanan Ünlüler oldu. Ünlüler 10’a 6’lık bir skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.

 Gönüllüler ise oyunu kaybettiği için bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Eleme adayı belli olmadan önce Acun Ilıcalı ikinci dokunulmazlık oyunu için gelen yeni kuralı açıkladı.

Ilıcalı yaptığı açıklamada, “İkinci dokunulmazlıklarda arkadaşlar bundan sonra avantaj sahibi olmanın önemli olduğunu düşünüyoruz ve avantaj oyununu dokunulmazlıklardan önce farklı bir oyun şeklinde oynayacaksınız ve onu kazanan takımlar seçme avantajına sahip olacak.” dedi. 

Ilıcalı sözlerinin devamında “İkinci dokunulmazlıklarda önüne ek bir oyun koyduk. Farklı bir oyun oynayacaksınız. Yarın önce küçük bir oyunu oynayacaksınız daha sonra farklı bir dokunulmazlık sizi bekliyor.” ifadelerini kullandı. 

Daha sonra bu haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Gönüllülerin çıkardığı eleme adayı Duygu oldu. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Duygu yaptığı açıklamada, “Bekliyordum zaten, çok şaşıracağım bir şey değildi. Diyecek bir şeyim yok.

Herkesin kararına saygı duyuyorum ama pes etmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Gönüllüler takımında yeni bölümde büyük bir şok yaşanıyor.

Doktor Metin Kuş Gönüllüler takımının yanına gelerek bir bilgi veriyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Metin Kuş’un, “Dünkü filminde sonucu geldi. Net ama net olarak bir sürü arkadaşımla konsülte ettim.” açıklamasından sonra Gönüllüler takımında bazı yarışmacılar gözyaşlarını tutamıyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Yaşanan bu durum sonrası akıllara Gönüllüler takımında yarışan Emin’in sakatlığı ve bu duruma bağlı olarak yarışmaya devam edemeyecek mi sorusu geliyor.

Survivor'da yarışan Emin Günenç'in 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programına  katıldığı ortaya çıktı - Son Dakika Magazin

Survivor Emin kimdir, hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında? İşte Survivor  Emin Günenç hakkında bilgiler.. - Magazin Haberleri - Milliyet

Survivor 2021 Yarışmacıları (Yeni Eklenen Tüm Yarışmacılar)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu