Survivor 11. Bölüm Çağrı Sinir Krizi Geçiriyor Poyraz Kavgası

Survivor 11. Bölüm Fragmanı Çağrı Sinir Krizi Geçiriyor Survivor Yeni Bölüm Fragmanı.. Survivor 2021’nin bu akşam ekranlara gelen Bölümüne Çağrı Atakan’ın sinir krizi damga vurdu.

Survivor 2021’nin bu akşam ekranlara gelecek yeni bölüm fragmanında Cemal Hünal sakatlığından dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalıyor. Survivor dokunulmazlık oyunu sırasında Poyraz, Dora ve Çağrı Atakan’ın tartışması fragmana damga vuruyor.

Doktorlar tarafından yarışmadan sağlık sorunları sebebi ile diskalifiye eden Cemal Hünal gözyaşları içinde adadan ayrılıyor. Cemal Hünal ünlüler takımı arkadaşlarına son kez veda ediyor. Bu sırada yakın arkadaşı Öykü Çelik gözyaşlarını tutamıyor.

Survivor’da takımlar arasında Dora ve Çağrı Atakan’ın arasında başlayan tartışma fragmana damga vururken Çağrı Atakan öfkeden deliye dönüyor. Poyraz ve Baran da tartışmaya dahil oluyor.

Survivor 2021'de Çağrı öfkeden sinir krizi geçiriyor - MAGAZİN - Haber16

Fragmanda oyun sırasında Çağrı Atakan “Senin sahte olduğunu biliyordum” sözleri dikkat çekerken Poyraz’ın “Çağrı Geç Bench’ine sözleri ortamı gerdi ardından “Abi demek yok artık sana.

Terbiyesizlik yapana abi yok” diyerek tartışmayı iyice alevlendirdiği görüldü. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu