Stalk Show 2.Bölüm EXXEN İzle

Stalk yapmanın ipuçları, sosyal medya profillerine yapılan eğlenceli yorumlar ile Zeynep ve Selinay StalkShow’un yeni bölümünde stalk yapmaya devam ediyor…

Gerçek insanların stalklandığı StalkShow’da kaybeden kim olacak ?

Zeynep mi ? Selinay mı ?
Hepsi ve daha fazlası 2.Bölümü ile EXXEN’de

Exxen Stalk Show programında sunuculuk yapan Tik Tok fenomenleri Zeybik ve Selinay Yalçın kimdir?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen dijital platformunda yayınlanan Stalk Show programının sunucuları merak edilmeye başlandı.

Stalk Show programında sunuculuk yapan Zeybik ve Selinay Yalçın’ın kim olduğu seyircilerin en çok merak ettiği konular arasında yerini aldı.

Exxen dijital platformun yayın hayatına başlamasıyla beraber ekranlara gelmeye başlayan Stalk Show programında sunuculuk yapan Zeybik ve Selinay Yalçın ilgi odağı oldu. Stalk Show sunucuları Zeybik ve Selinay Yalçın’ın kim olduğu araştırılmaya başlandı

Program özellikle gençlerin ilgisini çekmiştir. Yayına başladığı gün itibariyle dikkat çeken program, Exxen üzerinde yayınlanmaktadır.

Exxen Stalk Show Programda stalkın ne olduğu ve nasıl yapılması gerektiğinin noktaları anlatılacaktır. Artık günümüzde stalk yapmayan yok denilebilecek kadar az durumdadır. İşte bu stalk yapma anında hata yapılmaması için önerilerde bulunacaklar.

Yakalanmadan ve hata yapmadan stalk yapmayı öğreteceklerdir. Gençlerin ilgisini çeken bu programı ünlü Tik Tok fenomenleri Zeybik ve Selinay Yalçın sunacak.

Stalk Show sunucusu Zeybik’in gerçek adı nedir? Ünlü fenomenin asıl ismi Zeynep Sürmeli’dir. Zeybik, güzel fenomenin Tik Tok ve İnstagram hesaplarında kullandığı addır.

Stalk Show Zeybik kimdir? Zeynep Sürmeli

Stalk Show programında sunuculuk yapan Zeynep Sürmeli, instagram ve Tik Tok medyalarında oldukça fenomen birisidir. Gençlerin ilgi odağında olan Sürmeli, sosyal medya işi ile uğraşmaktadır. Ailesine oldukça bağlı olan Sürmeli’nin sesi de oldukça iyidir.

Amatör olarak şarkı söyleyen Sürmeli, arada sırada söylediği şarkıları takipçileriyle paylaşmaktadır. 2017 senesinde hayatımıza giren güzel fenomen Exxen platformunda yayınlanan Stalk Show programında sunuculuk görevini üstlenmektedir. Zeynep Sürmeli’nin resmi instagram kullanıcı adı @zeybik

Stalk Show sunucusu Selinay Yalçın kimdir?

Genç fenomen 2000 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 20 yaşında olan fenomen, Tik Tok’ta çektiği videoların sayesinde fenomenliğe ulaşmıştır. Çekmiş olduğu playback, yavaş çekim videoları ve dans videoları ile büyük kitlelere hitap etmeyi başaran ünlü fenomen güzelliği ile de ilgi odağı olmuştur.

1.68 cm uzunluğunda ve 53 kg’dır. Sosyal medya işini yapmaktadır. Yalçın, Bahçeşehir Üniversitesinde halen okumaktadır.

Exxen platformunda yayınlanan Stalk Show programında sunuculuk yapmaktadır. Selinay Yalçın’ın instagram kullanıcı adı @selinayyalcn

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı exxen-stalk-show-sunucusu-selinay-yalcin.jpg

Stalk Show sunucuları Zeybik ve Selinay Yalçın’ın kıyafetleri ve elbiseleri Gençlerin ilgi odağında olan bu iki güzel sunucunun giymiş oldukları kıyafet ve elbiselerde merak edilmektedir. Güzelliği kadar giydikleri ile de çok konuşulan ikilinin elbiselerini nereden aldıkları bilinmemektedir. Stalk Show programında giydikleri kıyafetlerle gözleri üzerine çekmeyi başaran iki fenomenin hangi mağazadan alışveriş yaptıkları bilinmemektedir. İlerleyen zamanlarda sosyal medya hesaplarından bu konu hakkında bilgi vermeleri beklenmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı stalk-show-sunucusu-zeybikin-gercek-adi.jpg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu