Söylemezsem Olmaz 9 Nisan 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 9 Nisan 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Camdaki Kız Dizisi’ndeki Nalan’a giydirilen korsenin asıl amacı ney? Camdaki Kız reyting sonuçları

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Camdaki Kız Dizisi ilk bölümü ile seyircisini ekran başına kilitledi. Camdaki Kız Dizisi reyting sıralamasında da rakiplerini geçerek zirveye yerleşti.

Camdaki Kız Dizisi’nin başrol oyuncusu Nalan’a annesinin zorla giydirdiği korse sahnesi sosyal medyanın da gündemine oturdu. Yorumcumuz Seren Serengil Camdaki Kız Dizisi korse sahnesini açıkladı

Ece Erken oğlu Eymen’in doğum günü dolayısıyla canlı yayına bağladı. Stüdyodaki yorumcularımız Eymen ile konuşarak doğum gününü kutladı. Daha sonra telefonu eline alan Ece Erken yorumcularımızın sorularını cevapladı. Seren Serengil’in ‘Yakında evlilik var mı?’ sorusuna samimi şekilde cevap verdi.

Gece yarısı basın mensubu olarak görevini yapan Beyaz Tv muhabirine ve kanalımıza hakaretler savuran Emre Kınay’a gereken cevabı yorumcumuz Seren Serengil en net şekilde cevap verdi.

Söylemezsem Olmaz 1 Şubat Canlı izle - Muhabir

Maske takmayanlar için ”Salaksınız” diyerek bir video çeken oyuncu Kerem Bursin çark etti ve yaptığı hatayı kabul ederek yeni bir video paylaşarak özür diledi. Sivri dilli yorumcumuz Arto, Kerem Bursin’in ‘Salaksınız’ çıkışından sonra yaptığı özür açıklamasını fena ti’ye aldı.

Ünlü şarkıçı Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür ile bir mekan çıkışısında ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. O esnada yoldan geçen bir vatandaş Serdar Ortaç’a şoke eden sözler sarf etti. Serdar Ortaç’ın tepkisi ise dikkat çekti.

Söylemezsem Olmaz 9 Nisan 2021 BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu