Söylemezsem Olmaz 8 Ocak izle

Seren Serengil Mustafa Tohma evleniyor!!! Yorumcumuz Seren Serengil yakın arkadaşı Mustafa Tohma’nın evlilik teklifine ‘evet’ dedi. Seren Serengil bugün canlı yayında yaptığı açıklamayla Mustafa Tohma ile karar verdikleri düğün tarihini de açıkladı.

Serdar Ortaç Seçil Gür ile evlendi mi? Serdar Ortaç Seçil Gür ilişkisi ne durumda? Son dönemlerin en çok konuşulan çiftlerinde olan Serdar Ortaç Seçil Gür’ün evlendiği iddiası magazin gündemine oturdu. Öte yandan programın bugünkü bölümünde Arto’nun dikkatinden kaçmayan bir maddi konular işlendi, Serdar Ortaç İbo Show’a çıkabilmek için para mı aldı merak konusu.

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkın ardından çöküş dönemine geçen Serenay Sarıkaya yeni tarzıyla takipçilerinin karşısına çıktı. Cem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra hiç bir şekilde kamera karşısına çıkmayan Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Serenay Sarıkaya son olarak paylaştığı üzerinde mont altında tayt şort imajı ile takipçilerini şaşırtmayı başardı.

Söylemezsem Olmaz 7 Ocak 2020

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne yorumcumuz Seren Serengil’in Demet Akalın ve aynı programı sunduğu partneri Alişan hakkında yaptığı yorum damgasını vurdu. Seren Serengil, Star Tv’de yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programını hedef aldı. Demet Akalın ve Alişan’ı çok sevdiğini ifade eden Seren Serengil programları hakkında yaptığı yorumla şaşkınlık yarattı.

Youtube’de yaptığı başarının ardından Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’e geçen Hasan Can Kaya Konuşanlar programına konuk olan İrem Derici yaptığı itiraf ile sosyal medyada gündem olmayı başardı. İrem Derici’nin Konuşanlar itirafını ve kişisek duruşunu yorumcularımız masaya yatırdı.

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümünde verilen Berk Oktay Merve Şarapçıoğlu haberi izleyenleri şaşırttı. Berk Oktay’ın olaylı bir şekilde ayrıldığı Merve Şarapçıoğlu’ndan istekleri ‘yok artık’ dedirtti.

Survivor 2020’de yaşadıkları atışmalar, kavgalarla akıllarda kalan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı programın ardından büyük bir aşk yaşamaya başladı. Son olarak İstanbul’un göbeğinde evlilik teklifi yapan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile evlenme kararını resmen açıklamış oldu. Nisa Bölükbaşı’nın Barış Murat Yağcı’nın teklifine ne cevap vereceği merak konusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu