Söylemezsem Olmaz 7 Ocak 2021 izle

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne yorumcumuz Seren Serengil’in Demet Akalın ve aynı programı sunduğu partneri Alişan hakkında yaptığı yorum damgasını vurdu. Seren Serengil, Star Tv’de yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programını hedef aldı. Demet Akalın ve Alişan’ı çok sevdiğini ifade eden Seren Serengil programları hakkında yaptığı yorumla şaşkınlık yarattı.

Youtube’de yaptığı başarının ardından Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’e geçen Hasan Can Kaya Konuşanlar programına konuk olan İrem Derici yaptığı itiraf ile sosyal medyada gündem olmayı başardı. İrem Derici’nin Konuşanlar itirafını ve kişisek duruşunu yorumcularımız masaya yatırdı.

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümünde verilen Berk Oktay Merve Şarapçıoğlu haberi izleyenleri şaşırttı. Berk Oktay’ın olaylı bir şekilde ayrıldığı Merve Şarapçıoğlu’ndan istekleri ‘yok artık’ dedirtti.

Survivor 2020’de yaşadıkları atışmalar, kavgalarla akıllarda kalan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı programın ardından büyük bir aşk yaşamaya başladı. Son olarak İstanbul’un göbeğinde evlilik teklifi yapan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile evlenme kararını resmen açıklamış oldu. Nisa Bölükbaşı’nın Barış Murat Yağcı’nın teklifine ne cevap vereceği merak konusu.

Bir süre sonra barışan ikili, yeniden aynı eve taşınarak ilişkilerine bir şans daha vermişti. Hatta Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’ya Paris’te evlenme teklifi etmiş, ikinci kez nikâh masasına oturmaları beklenen çift yeniden ayrılmıştı. İki aydır her iki cephede sessizlik hakimdi. Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Kıratlı ve Akçıl, ayrılığa dayanamayarak bir kez daha bir araya geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu