Söylemezsem Olmaz 6 Ocak 2021 izle

Söylemezsem Olmaz ekibine özel röportaj veren Yıldız Tilbe samimi açıklamalarda bulundu. Muhabirimizin, ”İbrahim Tatlıses’in yeni sezona başlayan İbo Show programına katılacak mısınız?” sorusuna Yıldız Tilbe’den skandal bir cevap geldi.

2020 yılının son günlerinin en çok konuşulan magazin olaylarından olan Hakan Altun Gonca Vuslateri aşkı 2021 yılının ilk günlerinde son buldu. Hakan Altun Gonca Vuslateri’nin ayrılığı sosyal medya hesaplarından anlaşıldı. Peki Hakan Altun Gonca Vuslateri aşkı neden bitti, Hakan Altun Gonca Vuslateri neden ayrıldı?

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne yorumcumuz ve sunucumuz Bircan Bali’nin Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur hakkında yaptığı açıklamalar damgasını vurdu.

İki ay önce birlikte yaşadıkları evden çıkarak taşınan şarkıcı Sinan Akçıl’ın (38), yılbaşını eski eşi Burcu Kıratlı (31) ile geçirdiği öğrenildi. Aralık 2018’de Amsterdam’da dünyaevine giren Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, dokuz ay sonra boşanmıştı. Bir süre sonra barışan ikili, yeniden aynı eve taşınarak ilişkilerine bir şans daha vermişti. Hatta Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’ya Paris’te evlenme teklifi etmiş, ikinci kez nikâh masasına oturmaları beklenen çift yeniden ayrılmıştı. İki aydır her iki cephede sessizlik hakimdi. Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Kıratlı ve Akçıl, ayrılığa dayanamayarak bir kez daha bir araya geldi.

‘Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne Bircan Bali’nin Hadise hakkında yaptığı gaf damgasını vurdu. 2009 yılında Eurovision’da 4. olan Hadise’nin yarışmanın olduğu günlerde özel döneminin olduğunu söyleyen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’i gülme krizine soktu. Bircan Bali’nin sözlerine Arto’da ”İşte karşınızda Haydar Dümen” diyerek espirili bir cevap verdi.

Şarkıcı Oğuzhan Koç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla oyuncu Demet Özdemir ile birlikte olduğunu açıkladı. Koç, konuyla ilgili, “Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet ile güzel bir sürecin arifesindeyiz” ifadelerini kullandı.

Müslüm Gürses’e benzerliğiyle bilinen Bülent Şevik hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Deniz Dadaloğlu isimli Müslüm Gürses hayranı Bülent Şevik hakkında Müslüm Gürses kimliğiyle sosyal medyadan para topladığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Deniz Dadaloğlu ve Bülent Şevik canlı yayında yüzleşti.

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümünde yer alan Hande Erçel Murat Dalkılıç haberi esnasında yorumcularımız yine ters düştü. Konuya başlarken Arto ve Seren’in sesi bir anda yükseldi o esnada Bircan Bali’nin kavga var, kaos var demesi ise atışmayı alevlendirdi.

İbrahim Tatlıses ve İbo Show sorusuna Yıldız Tilbe’den skandal cevap!

Söylemezsem Olmaz ekibine özel röportaj veren Yıldız Tilbe samimi açıklamalarda bulundu. Muhabirimizin, ”İbrahim Tatlıses’in yeni sezona başlayan İbo Show programına katılacak mısınız?” sorusuna Yıldız Tilbe’den skandal bir cevap geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu