Söylemezsem Olmaz 5 Nisan 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 5 Nisan 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 5 Nisan BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz 2 Nisan 2021 / Popçu Çağla

Seren Serengil’in sağlık durumu nasıl? Yorumcumuz Seren Serengil dünkü programda rahatsızlanarak yayını yarıda bıraktı ve hastaneye kaldırıldı. Seren Serengil’in daha önce de geçirdiği rahatsızın nüksetmesinden dolayı gözetim altına alındı. Canlı yayına bağlanan hastane yetkilisi Seren Serengil’in sağlık durumu hakkında detaylı bilgiler verdi.

Geçtiğimiz gün oyuncu Emre Kınay’ın genç bir kızla olan sosyal medya görüşmeleri ifşa edildi haberini izleyenlerimizle paylaşmıştık. Emre Kınay ile üç ay boyunca görüştüklerini iddia eden Eda Kaçar canlı yayına bağlanarak olayı tek tek anlatmıştı. Emre Kınay, Eda Kaçar’ın iddialarına cevap verdi. Yorumcumuz Arto, Eda Kaçar’ın hatalarını yüzüne vurdu.

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

Oyuncu Özge Özpirinçci, 35’inci doğum gününü önceki gün Bebek’teki bir mekanda kutladı. Doğum günü partisine, sevgilisi Burak Yamantürk, Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer Tatlıtuğ, Uraz Kaygılaroğlu, Berrak Tüzünataç ve Murat Dalkılıç gibi isimler katıldı. Keyifli geçen kutlama sonrası ekip, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk’ün Yeniköy’deki 3 katlı müstakil evine geçti. Komşular yüksek sesten şikayetçi olunca, Özpirinçci’nin evini polis bastı.

Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü bölümüne Popçu Çağla konuk oldu. Çağla yeni çıkan klibi hakkında çok özel bilgiler verdi. Popçu Çağla daha önce polemik yaşadığı Deniz Seki hakkında da açıklamalarda bulundu. Deniz Seki için, ‘Tanınmaz halde, foyası ortaya çıkacak’ demesi Bircan ve Arto’yu şaşkına çevirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu