Söylemezsem Olmaz 30 Mart 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 30 Mart 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 30 Mart BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Demet Akalın’ın kızı Hira, TikTok fenomeni ‘Uzunmakarna’ adıyla bilinen Özgür Balakar’ın canlı yayınına annesinin kredi kartından tam 7 bin TL gönderdi. Durumu anlayan Demet Akalın, Özgür Balakar’ı dolandırıcılıkla suçladı. Demet Akalın’a cevap veren Balakar, ‘Merak etme Demet Abla derdimiz para olsun geri göndeririz” dedi. Özgür Balakar programımıza telefonla bağlanarak yaşananları anlattı.

Defne Samyeli’nin ev sahibi Yusuf Araz’a açtığı tazminat davasının kararı açıklandı. Mahkeme Araz’ın Samyeli’ye ‘aşağılık insanlarsınız’ demesini kişilik haklarına saldırı saydı ve 20 bin TL tazminat ödemesini hükmetti.

Sefirin Kızı Dizisi’ni hastalık gerekçesiyle bırakan oyuncu Neslihan Atagül’ün yeni bir projeyle anlaşma hazırlığında olduğu geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Yorumcumuz Seren Serengil Neslihan Atagül’ün hastalığını bire bir yaşadığını ifade ederek yeni dizisinin yakında başlayaacğını iddia etti.

Ece Dağıstan’ın geçtiğimiz günlerde ‘Evliyiz ama ayrı yaşıyoruz’ açıklamasını yorumlayan Seren Serengil, Ece Dağıstan’ın hedefi haline geldi. Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümünde Ece Dağıstan’a gereken cevabı verdi.

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

Fazıl Say, Safiye Soyman’ın geçmiş yıllara ait Ay Yıldızlı kıyafetli bir fotoğrafını paylaşarak, “Hayatımda elbise çok gördüm arkadaş. Ama böylesini ben de görmedim. Salvador Dali gibi” yorumunda bulundu. Fazıl Say’ın bu paylaşımına Safiye Soyman programımıza telefonla bağlanarak cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde İdil Fırat’ın eşi ünlü oyuncu Mert Fırat’ın genç bir kadınla olan konuşmaları ifşa olmuştu. Mert Fırat ve avukatı konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin dört bir yanındaki otellere mesaj atan Merve Boluğur, bedava tatil yapmak için harekete geçti. Hızını alamayan güzel oyuncu, Serenay Sarıkaya gibi tek kuruş ödemeden Maldivler’de keyif çatmak için buradaki otellerle bile irtibata geçti..

Katıldığı Moda programlarıyla tanınan Bahar Candan, Uludağ tatili sırasında saldırıya uğradı. Bahar Candan bugün hastanede operasyona alındı. Öte yandan Bahar Candan’ı yaralayan saldırgan hakkında da flaş bir gelişme yaşandı.

Söylemezsem Olmaz 30 Mart BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu