Söylemezsem Olmaz 3 Şubat full izle

Can Yaman’a İtalyan sevgilisi tuzak mı kurdu?

Oyuncu Can Yaman ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta aşkı tam gaz devam ederken ortaya çok konuşulacak bir iddia atıldı.

Yasin Obuz’dan canlı yayında olay sözler! Benden haraç istedi

Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına konuk olan Yasin Obuz’dan olay sözler!

Nereye baksan hep onlar! İşte Ocak ayında en çok konuşulan isimler! / MAGAZİN TURU

Medya Takip Merkezi (MTM), nabzını tuttuğu magazin ve sanat dünyasının 2020 Ocak ayı raporunu açıkladı.

Raporda, magazin ve sanat camiasında ay boyunca gündemi oluşturan gelişmeler ve en çok konuşulan ünlü isimler belirlendi.

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne konuk olması beklenen sevilen sanatçı Mahmut Tuncer hastaneye kaldırıldı. Tansiyonu bir anda yükselen Mahmut Tuncer sevenlerini korkuttu. Mahmut Tuncer’in eşi Işıl Tuncer ekibimizle yaptığı telefon görüşmesiyle ünlü türkücünün sağlık durumunu açıkladı.

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan çifti olan Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz’ın son paylaşımını neden beğendiğini açıkladı. Serenay Sarıkaya Muhabirlerin Cem Yılmaz’la barışacak mısınız sorusuna da kaçamak cevap verdi.

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yapımcısı Bilal Özbilge Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve Eylem Planı ile Trafik Medya Yüzlerinin Tanıtımı ve Trafik Medya Ödülleri Programı’nda Yılın En İyi Yapımcısı ödülünü aldı.

Söylemezsem Olmaz 3 Şubat Canlı izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu