Söylemezsem Olmaz 29 Mart 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 29 Mart 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 29 Mart BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Fazıl Say, Safiye Soyman’ın geçmiş yıllara ait Ay Yıldızlı kıyafetli bir fotoğrafını paylaşarak, “Hayatımda elbise çok gördüm arkadaş. Ama böylesini ben de görmedim. Salvador Dali gibi” yorumunda bulundu. Fazıl Say’ın bu paylaşımına Safiye Soyman programımıza telefonla bağlanarak cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde İdil Fırat’ın eşi ünlü oyuncu Mert Fırat’ın genç bir kadınla olan konuşmaları ifşa olmuştu. Mert Fırat ve avukatı konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin dört bir yanındaki otellere mesaj atan Merve Boluğur, bedava tatil yapmak için harekete geçti. Hızını alamayan güzel oyuncu, Serenay Sarıkaya gibi tek kuruş ödemeden Maldivler’de keyif çatmak için buradaki otellerle bile irtibata geçti..

Katıldığı Moda programlarıyla tanınan Bahar Candan, Uludağ tatili sırasında saldırıya uğradı. Bahar Candan bugün hastanede operasyona alındı. Öte yandan Bahar Candan’ı yaralayan saldırgan hakkında da flaş bir gelişme yaşandı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda Dizisi’nde işlenen Kumru’nun hikayesi gerçek oldu. İstanbul’da meydana gelen iğrenç olay Star Tv Ana Haber ile ortaya çıktı. Mağdurun sözlerini duyan Bircan Bali, ”Allah belanı versin” diyerek başladığı konuşmasında ağzına geleni saydırdı.

Programımızın bugünkü bölümüne sunucumuz ve yorumcumuz Bircan Bali’nin Cüneyt Özdemir hakkında yaptığı açıklama damgasını vuru. Bircan Bali, Cüneyt Özdemir hakkında, ”Beni kendine bulaştırma, seni instagram hesabından açıklama yaptırırım” diyerek resmen tehdit etti.

Söylemezsem Olmaz 16 Aralık Çarşamba - Muhabir

Gülben Ergen ve sevgilisi Emre Irmak, Kuruçeşme’de bir mekân çıkışı kameralara yakalandı. Yasakların uygulandığı saate mekandan çıkan Gülben Ergen muhabirlerin saat sorması üzerine göz göre göre yalan söyledi. Gülben Ergen’in göz göre göre yalan söylemesi yorumcumuz Seren Serengil’in fena diline dolandı.

İdil Fırat’ın eşi ünlü oyuncu Mert Fırat’ın hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun genç bir kadınla yazışmaları ifşa oldu.

Söylemezsem Olmaz 29 Mart TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu