Söylemezsem Olmaz 28 Ocak tek parça izle

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne yorumcumuz Seren Serengil’in sözleri damgasını vurdu. Sadakatsiz Dizisi’nin başrol oyuncusu Eren Vurdem’in canlandırdığı Mert karakteri diziye veda etti.

Seren Serengil dizinin bir takipçisi olarak her bölümü kaçırmadan izliyor. Seren Serengil Eren Vurdem’i yeni dönemin Nuri Alçosu olarak nitelendirdi

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne sivri dilli yorumcumuz Arto’nun sözleri damgasını vurdu. Sen Çal Kapımı dizisindeki küvet sahnesiyle günlerdir gündemde olan Kerem Bursin Hande Erçel yeni bir skandalla tekrar haber olmayı başardı. Arto yaptığı açıklamada Hande Erçel’in Kerem Bursin ile olan öpüşme sahnelerinden çok rahatsız olduğunu ifade etti.

İşadamı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla Defne Samyeli’ni icraya vererek haciz işlemlerini başlattı. Önceki gün Samyeli’nin oturduğu evdeki bir kısım eşyaya haciz memuru tarafından el koyuldu.

Eski futbolcu Emre Aşık eski eşi Yağmur Sarnıç ile olan boşanma davası dün görüldü. Dava dosyasında çıkan iddialar herkesi şaşırttı. Bircan Bali’nin tek tek okuduğu dava tutanağında öyle iddialar bulunuyor ki yorumcularımız Arto ve Seren Serengil duygduklarına inanamadı.

Söylemezsem Olmaz 28 Ocak Canlı izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu