Söylemezsem Olmaz 27 Ocak full İzle

Hande Erçel’den Kerem Bursin hakkında mide bulandıran açıklama! / Magazin Turu

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne sivri dilli yorumcumuz Arto’nun sözleri damgasını vurdu.

Sen Çal Kapımı dizisindeki küvet sahnesiyle günlerdir gündemde olan Kerem Bursin Hande Erçel yeni bir skandalla tekrar haber olmayı başardı. Arto yaptığı açıklamada Hande Erçel’in Kerem Bursin ile olan öpüşme sahnelerinden çok rahatsız olduğunu ifade etti.

Defne Samyeli’ye büyük şok! Haciz memurları kapıya dayandı…

İşadamı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla Defne Samyeli’ni icraya vererek haciz işlemlerini başlattı. Önceki gün Samyeli’nin oturduğu evdeki bir kısım eşyaya haciz memuru tarafından el koyuldu

Sefirin Kızı Dizisi’nden süpriz bir şekilde ayrılan Neslihan Atagül’den sağlık durumu hakkında flaş açıklama geldi. Öte yandan Sefirin Kızı Dizisi’nden Neslihan Atagül’ün ardından Uraz Kaygılaroğlu’nun ayrılığı da kesinleşti.

Sen Çal Kapımı dizisinin son bölüm küvet sahnesi yankıları devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizisi Kerem Bursin Hande Erçel’in küvet sahnesine sosyal medyadan büyük eleştiri geldi. Sivri dilli yorumcumuz Arto tepki gösterenlere ‘Sizin cinsel hayatınız yok mu?’ diyerek cevap verdi.

Yeşilçam oyuncusu İlyas Salman yaptığı son açıklamayla magazin ve siyaset gündemine oturmayı başardı. Dini değerlere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ağır hakaretlerde bulunan İlyas Salman’a yorumcularımız en sert cevabı verdi.

Söylemezsem Olmaz canlı yayında konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Ünlü ortantal Didem Kınalı programımızın bugünkü bölümüne renk kattı. Didem Kınalı, yorumcularımızın ısrarıyla canlı yayında ortantal dersi verdi. Kıvrak figürler sergileyen Didem Kınalı programın sonlarına doğru gösterdiği ortantal performansıyla izleyenleri büyüledi.

Söylemezsem Olmaz 27 Ocak Canlı İzlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu