Söylemezsem Olmaz 26 Mart 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 26 Mart 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 26 Mart 2021 BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda Dizisi’nde işlenen Kumru’nun hikayesi gerçek oldu. İstanbul’da meydana gelen iğrenç olay Star Tv Ana Haber ile ortaya çıktı. Mağdurun sözlerini duyan Bircan Bali, ”Allah belanı versin” diyerek başladığı konuşmasında ağzına geleni saydırdı.

Programımızın bugünkü bölümüne sunucumuz ve yorumcumuz Bircan Bali’nin Cüneyt Özdemir hakkında yaptığı açıklama damgasını vuru. Bircan Bali, Cüneyt Özdemir hakkında, ”Beni kendine bulaştırma, seni instagram hesabından açıklama yaptırırım” diyerek resmen tehdit etti.

Gülben Ergen ve sevgilisi Emre Irmak, Kuruçeşme’de bir mekân çıkışı kameralara yakalandı. Yasakların uygulandığı saate mekandan çıkan Gülben Ergen muhabirlerin saat sorması üzerine göz göre göre yalan söyledi. Gülben Ergen’in göz göre göre yalan söylemesi yorumcumuz Seren Serengil’in fena diline dolandı.

İdil Fırat’ın eşi ünlü oyuncu Mert Fırat’ın hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun genç bir kadınla yazışmaları ifşa oldu.

Esra Erol hakkında çıkan iddialara cevap verdi

Engin Akyürek’in mavi tik girişimleri devam ediyor
Safiye Soyman’dan Söylemezsem Olmaz’a özel açıklamalar
Söylemezsem Olmaz yorumcularımızdan Fazıl Say’ın eşine sert tepki

Söylemezsem Olmaz'da Arto konuştu, o isim yayını terk etti


Tacittin Yalçın’dan Seren Serengil’e özel şarkı
Bahar Candan saldırıya uğradı
Sibel Can 17 konserden 5 milyon TL kazanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu