Söylemezsem Olmaz 24 Mart 2021 full izle

Söylemezsem Olmaz 24 Mart 2021 full izle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 24 Mart 2021 BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Son günlerde magazin gündemini en çok meşgul eden Demet Akalın Aleyna Tilki’nin kavga etmesi, karışıklı laf atmalarının asıl nedeni ortaya çıktı.

Sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerinden olan Nihal Candan Bahar Candan kardeşler Söylemezsem Olmaz canlı yayına telefonla bağlanarak barış imzaladılar.

Söylemezsem Olmaz Müslüm Gürses'in Herkesten Sakladığı Kızını ve Aslı  Enver'in Yeni Sevgilisini Ortaya Çıkardı!

Evli olduğu dönemde Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’la yasak aşk yaşadıkları iddia edilen Tolga Bayar geçtiğimiz günlerde eşi ve çocuğunun olduğu eve geri döndüğü haberleri çıkmıştı. Öte yandan bugün de bir gazetede ”Tolga Bayar Ebru Bayar boşanıyor, dava açıldı” haberi yayınlandı. Programımıza telefonla bağlanan Tolga Bayar boşanma ve dava konusunda sorularımızı cevapladı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı Dizisi’nin başrol oyuncularından Han karakterine can veren Birkan Sokullu hastanelik oldu. Birkan Sokullu, yürüyüş yaptığı esnada bileklerini ağrıttığı için hastaneye gittiğini açıkladı.

Esra Erol hakkında çıkan iddialara cevap verdi Engin Akyürek’in mavi tik girişimleri devam ediyor Safiye Soyman’dan Söylemezsem Olmaz’a özel açıklamalar Söylemezsem Olmaz yorumcularımızdan Fazıl Say’ın eşine sert tepki Tacittin Yalçın’dan Seren Serengil’e özel şarkı Bahar Candan saldırıya uğradı Sibel Can 17 konserden 5 milyon TL kazanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu