Söylemezsem Olmaz 21 Ocak full

Arto’dan Masumlar Apartmanı Safiye’si Ezgi Mola’ya ağır eleştiri!!! / Magazin Turu

Masumlar Apartmanı Dizisi ile yeniden ekranlara dönen Ezgi Mola sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

Düğün yapmaya hazırlanan Ezgi Mola bir mutfak tasarımı için aldığı fiyat karşısında uğradığı şaşkınlığı takipçilerine anlattı. Sivri dilli yorumcumuz Arto, Ezgi Mola’nın yaptığı açıklamaya cevap vererek diziden aldığı ücretin çok yüksek olduğunu ifade etti.

Sefirin Kızı Dizisi başrollerinden bir ayrılık daha! / Magazin Turu

Sefirin Kızı’ndan bir veda haberi daha… Sefirin Kızı’nın Uraz Kaygılaroğlu ayrılıyor mu? Sefirin Kızı’ndan bir veda haberi daha geldi.

Neslihan Atagül’ün sağlık sorunları nedeniyle veda etmesinin ardından bir ismin daha ayrılacağı iddia edildi. İddialara göre, dizinin Gediz’ini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu da ekibe veda edecek.

Sosyal medya fenomeni Enes Batur kişisel sayfasında yaptığı bir açıklamayla gündem oldu. Enes Batur’un kadınlar hakkında yaptığı esmer ve sarışın paylaşımını yorumlayan Seren Serengil ve Arto çok ağır ithamlarda bulundu.

Neslihan Atagül Doğulu’nun Sefirin Kızı dizisinden ayrıldığını programın dünkü bölümünde aktarmıştık. Neslihan Atagül’ün Sefirin Kızı’ndan ayrılmasının ardından şoke eden iddialar ortaya atıldı. Öte yandan Neslihan Atagül’ün yerine Sefirin Kızı dizisi başrolüne Tuba Büyüküstün’ün geleceği iddia edildi.

Kilo verme ameliyatıyla kilo veren Deniz Seki son olarak da deri gerdirme ameliyatı olacağı iddia edildi. Yorumcumuz Seren Serengil’in de olduğu kilo verdirme ameliyatı olmak isteyenlere uyarılarda bulunan Seren yaşadıklarını tek tek anlattı.

Okan Bayülgen’in programına konuk olan Gülben Ergen yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Yıllar önce yaşadıklarını anlatan Gülben Ergen, Okan Bayülgen’in sıkıştırmalarına fazla dayanamayıp Seren Serengil itirafında bulundu. Yorumcumuz Seren Serengil, Gülben Ergen’in açıklamalarına canlı yayında cevap verdi.

Söylemezsem Olmaz 21 Ocak full Canlı İzlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu