Söylemezsem Olmaz 2 Şubat izle

Canlı yayına beklediğimiz Mahmut Tuncer’in eşi üzücü haberi açıkladı! Magazin Turu

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne konuk olması beklenen sevilen sanatçı Mahmut Tuncer hastaneye kaldırıldı. Tansiyonu bir anda yükselen Mahmut Tuncer sevenlerini korkuttu.

Mahmut Tuncer’in eşi Işıl Tuncer ekibimizle yaptığı telefon görüşmesiyle ünlü türkücünün sağlık durumunu açıkladı.

BARIŞACAKLAR MI? Serenay Sarıkaya’dan sürpriz Cem Yılmaz açıklaması!

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan çifti olan Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz’ın son paylaşımını neden beğendiğini açıkladı. Serenay Sarıkaya Muhabirlerin Cem Yılmaz’la barışacak mısınız sorusuna da kaçamak cevap verdi

FLAŞ! Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya barıştı mı?

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan çifti olan Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya olaylı bir şekilde ayrılmıştı.

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya arasında yeni bir gelişme yaşandı. Cem Yılmaz’ın bir paylaşımını beğenen Serenay Sarıkaya’nın barışmak için ilk adımı attığı iddia edildi.

Söylemezsem Olmaz 2 Şubat Canlı İzlemek için tıklayınız

İbo Show’un son bölümüne Muazzez Ersoy, Bülent Serttaş, Ali Sunal, Doğa Rutkay ve oryantal Didem Kınalı konuk olmuştu. Oryantal Didem’in dans ettiği anlarda Bülent Serttaş’ın onu izlememesi ve sağa sola bakması sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Oryantal Didem, Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlanarak yaşananları tek tek anlattı.

Samar Dadgar kimdir, Samar Dadgar kaç yaşında? Özcan Deniz’in yeni sevgilisi Samar Dadgar merak konusu oldu… Eski eşi Feyza Aktan’la davalık olan Özcan Deniz’in kendisinden 23 yaş küçük bir modacı ile birlikteliği olduğu öne sürülüyor. İranlı bir moda tasarımcısı olan Samar Dadgar, 26 yaşında. Samar Dadgar ile Özcan Deniz’in birlikteliğinin geçen yaz başladığı iddia edildi. Özcan Deniz önceki eşi Feyza Aktan’dan Haziran 2019’da boşanmıştı.

Oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, önceki akşam pandemi kuralları gereği müşteri kabul etmemesi gereken mekanda annesi Leman Sam’la yemek yedi. Emniyet güçleri ikiliye 3 bin 185’er lira para cezası kesti.

Bergüzar Korel’in dedikleriyle yaptıkları birbirini tutmadı! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in reklam içerikli paylaşımına takipçilerinden büyük tepki geldi. Sosyal medyada sürekli reklam yapan ünlülere tepki gösteren ve kendisinden reklam yapmasını isteyen firmalara ateş püsküren Bergüzar Korel, sarf ettiği sözleri çabuk unuttu. 1.5 milyona yakın kişinin takip ettiği Bergüzar Korel’in reklam içerikli paylaşımda bulunduğunu görenler “tamamen duygusal U dönüşü” yorumlarından bulundu.

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan çifti olan Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya arasında yeni bir gelişme yaşandı. Cem Yılmaz’ın bir paylaşımını beğenen Serenay Sarıkaya’nın barışmak için ilk adımı attığı iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu