Söylemezsem Olmaz 2 Nisan 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 2 Nisan 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

Söylemezsem Olmaz 2 Nisan BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz’da bugün izleyenleri şaşırtan anlar yaşandı. Eski günlerini anlatan Seren Serengil’in bir itirafı güne damgasını vurdu. Gazinoda sahne aldığı bir dönem İbrahim Tatlıses’in kendisini tehdit ettiğini söyleyen Seren Serengil’in sözleri başta Bircan Bali ve Arto olmak üzere tüm ekran başındakileri şaşırttı.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, Nişantaşı’ndaki güzellik merkezinde saldırıya uğradı. Çıtak saldırıyı yara almadan atlatırken burada çalışan bir kişi kafasından yaralandı. Çıtak Harbiye Polis Merkezi’ne gelerek şikayetçi oldu.

Aracında yasak madde bulunan Ayşegül Çınar gözaltına alındı ve verdiği ifadede sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun kendisine kumpas kurduğunu aracınına o maddeleri onun koyduğunu söyledi. Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu, Söylemezsem Olmaz’a telefonla bağlanarak canlı yayında yüzleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu