Söylemezsem Olmaz 19 Şubat İzle

Söylemezsem Olmaz yine olay yaratacak bir yayınla izleyicisinin karşısına çıktı. Doha Elenouty, 2018’de Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’la aşk yaşadığı haberleriyle adından sıkça söz ettirmişti.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlanarak Doha Elenouty ile yaptığı röportajın detaylarını anlattı.

ŞOK İDDİA!!! Kibariye’nin eşinden çocuk aldırdım!!! Canlı yayına bağlandı görüşmeyi anlattı

Eliz Sakuçoğlu hakkında dolandırıcılık iddiası! Ürünleri aldı paramı vermedi!!!

Murat Boz’un eski eşi Eliz Sakuçoğlu skandal bir haberle yeniden gündeme geldi. Eliz Sakuçoğlu bir işletmeden satış yapmak için aldığı ürünlerin parasını ödemediği iddia edildi. Mağdur olduğunu söyleyen Gizem Divitçioğlu, Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlanarak durumu anlattı.

Barış Murat Yağcı’dan taklidini yapan Arto’ya cevap!!! / Magazin Turu

Survivor Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı’nın aşkı devam ediyor. Barış Murat Yağcı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoya yorumcumuz Arto’nun diline düşmüş ve fena bir şekilde ti’ye almıştı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, Arto’nun yaptıklarına da cevap verdi.

Hadise iki şarkılı yeni albümünü yayınladı! Kaan Yıldırım’dan büyük sürpriz! / Magazin Turu

Ünlü şarkıcı Hadise iki şarkılı yeni albümünü ‘Aşka Kapıldım’ın teaserini yayınladı. Hadise’nin sevgilisi Kaan Yıldırım yaptığı sürprize başta Hadise olmak üzere tüm takipçilini şaşırtmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu