Söylemezsem Olmaz 18 Mayıs 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 18 Mayıs 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 18 Mayıs BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz 17 Mayıs NELER KONUŞULMUŞTU..

Yılın sürpriz aşkı Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar arasında yaşanıyor. Magazin gündemine düşen Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar aşkı haberleri ilk zamanlarda arkadaşız diyerek yalanlanıyordu. Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar’ın çıkan son görüntülerinde ikilinin bir çiftlik evinde keyifli anlar yaşadığını ortaya çıkartıyor.

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet sürecinde yaşanan gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Söylemezsem Olmaz olarak gün gün takip ettiğimiz Özcan Deniz Feyza Aktan olayında yeni görüntüler ortaya çıktı. Feyza Aktan ile Özcan Deniz’in abisi Ercan Deniz’in villanın bahçesinde neler konuştuğu sosyal medyada gündem olmuştu. Söylemezsem Olmaz’a telefonla bağlanan Özcan Deniz’in abisi Ercan Deniz yaşananları tek tek anlattı.

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında son günlerde yaşanan ardı arkası kesilmeyen olaylara son noktayı yorumcumuz Seren Serengil koydu. Seren Serengil’in sözlerine Özcan Deniz ve Feyza Aktan tarafından bir cevap gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil sahile çıkarak gazetecilerin sorularını cevapladı. Yorumcumuz Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil’in hastanede yaşadığı dönemleri anlatırken söyledikleri başta Arto ve Bircan Bali olmak üzere tüm izleyenleri şaşırttı.

Bu sezon elde edilen şampiyonluk sonrasında Beşiktaş tarihine geçen Sergen Yalçın’ın gönlünü 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya’ya kaptırdığı iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu