Söylemezsem Olmaz 16 Nisan 2021 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 16 Nisan 2021 Full İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 16 Nisan BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz 15 Nisan 2021

Yılın sürpriz aşkı Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar arasında mı yaşanıyor? Magazin gündemine düşen Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar aşk haberlerine Serenay Sarıkaya’dan açıklama geldi. Haldun Demirhisar ile arkadaş olduklarını söyleyen Serenay Sarıkaya’nın karizma çıtasının düştüğü para çıtasının yükseldiği sosyal medyada büyük yankı buldu.

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

Yakınları dışında kimseye bebeklerinin yüzünü göstermeyen çiftten Sinem Kobal, dün bu kuralı bozdu. Kobal, kızı Lalin’in ilk kez bir fotoğrafını paylaştı. Bebeğini sırtında taşırken çekilen selfie’sini Instagram hesabından paylaşan Kobal, Lalin’in yüzünü gösterdi.

Söylemezsem Olmaz on Twitter: "Mutlu haftalar olsun 🥰 #SöylemezsemOlmaz  canlı yayına devam ediyor 💣💥 Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz 💬💭… "

Set dışında günlük hayatta da sık sık birlikte görüntülenen Hande Erçel ile Kerem Bürsin, önceki gün İstinye’de bulunan bir spor salonundan çıkarken objektiflere yansıdı. İkili, gazetecilerin aşk hayatlarıyla ilgili sorularına açık kapı bıraktı. Kerem Bürsin’in “Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar” demesi aşkı itiraf etti olarak yorumlandı.

Söylemezsem Olmaz 16 Nisan TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu